gebe
  1. GREY

GREY Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    362
    Ödül Puanları:
    63

Volkan Konak konseri

Konu, 'Konser Haberleri' kısmında GREY tarafından paylaşıldı.

volkan konak Volkan Konak konseri, tarihi, saati, resimleri hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar.

Konsere gidecek meleklere şimdiden iyi eğlenceler :)

Volkan Konak

Mekan:Golden Tulip Otel – Dereboyu Caddesi – Lefkoşa / Kıbrıs
    Tarih:20 Mayıs 2011 Cuma 21:00

Volkan Konak konseri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. volkan konak-halide

volkan konak-halide

Küreklan küresunler Erzurum'un karini Boylari gibi narin Yapsunler mezarini Arabanın üstüne Bağladi yatağini Ağlamalann tüketti Zigananun dağıni Zigananun dağında Oturdi yemek yedi Yemeğini yer iken Silerdi yaşlarini Ancak mi hatirladi Küçük kardaşlarini E Halide Halide da Oturursun tepede Senun ikbalin yoktur da Sebep olduun yiğide Sevduğum can verurdi Dünyaya son verurdi İki tane hemşire...
  2. volkan konak-ayşem destanı

volkan konak-ayşem destanı

volkan konak bakır tenceresi volkan konak mutfak penceresi ayşem destanı 1 Yemek koydi ustine bakir tenceresine ayşem çik konişalum mutfak penceresine giyduği entarenun onleri açuk yaka çok yakti canlarumi camlardan baka baka ayşem gel konişalum biz lisan olduk lisan daha konişamazuk dağlari kavuştursak sabah rüzgari vursun ayişem saçlaruna tamah etmem sevduğum sensuz dunya malina yukledum...
  3. volkan konak-anacım

volkan konak-anacım

ayşem ineklerin hep karabaş Doğurdun beni hacel arada kör karanlık bir gecede On altı yaşında beni İstanbul a saldın anacım Ama inan göbeğimi kopartığında bu kadar canım yanmamıştı Belki bu yüzden bu yüzden anacığım yüzüm gözüm kırık dolaşırım hala Avuçlar dolusu ağladım yalnızlığımda pek belli etmeden Ama en çok babam buzağımı kestiğinde ağlamıştım Şimdi bunlar nerden çıktı deme bana hep...
  4. Ankarada YILBAŞI VOLKAN KONAK konseri (ankarada yılbaşı sanatçılı oteller

Ankarada YILBAŞI VOLKAN KONAK konseri (ankarada yılbaşı sanatçılı oteller

yilbasi 2011 stuttgart Bilkent Otel Volkan Konak Yılbaşı Galası Program ve Menü Gala Programı 19:30 Açılış 20:00 Yemek Müziği 21:00 RİTA MAHRANİ 23:30 VOLKAN KONAK 03:00 Kapanış * Tombala * Yılbaşı Çekilişi * Oryantal Show Gala Menüsü + Osmanlı Meze Tabağı (Manca, Humus, Çerkez Tavuğu, Cevizli Fındıklı Kısır, Beyaz Peynir, Ballı İmambayıldı, Mercimek Köfte, Biber Dolma, Kaşar Peyniri, Köz...

Sayfayı Paylaş