gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Vonita 2012 Sonbahar- Kış Triko Bluzları

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

vonita marka 2012 sezon triko bluz model ve renkleri meleklermekanı.com da Yavaş yavaş kış gelmek üzere. Her ne kadar kısa kol giymeye devam ediyorsak ta havalar soğumaya başlayacak. Hatta bu bir kaç gündür sabahları uyandığımda bir ürperme hissediyorum. kış geliyor tabi kendini hatırlatıyor. Bizde ne yapıyoruz triko elbiselerimizi, uzun kol kıyafetlerimizi, kışlık kazaklar ımızı yavaş yavaş çıkarmaya başlıyoruz.
    Triko demişken neden bu birbirinden güzel bluzlara bakmıyorsunuz..

Bu tarz kıyafetleri seviyorum hem kotla hemde kumaş bir pantolaonla bile kullanabiliyoruz.

Hem inceler bahar havalarında bile rahatlıkla kullanacağımız modeller.

Hoş bir modeli ve rengi var..

Vonita 2012 Sonbahar- Kış Triko Bluzları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fırfırlı bluzlar 2008-2009 Sonbahar-Kış

Fırfırlı bluzlar 2008-2009 Sonbahar-Kış

fırfırlı bluz modelleri fırfırlı bluzlar
  2. 2012 Sonbahar- Kış Guise Store Uzun Kol Bluzları

2012 Sonbahar- Kış Guise Store Uzun Kol Bluzları

bluz, uzun kollu, guise store, ürünleri, sonbahar, kış, kreasyonu, ürünleri, badi, modellerini buradan bulabilirsiniz Demedi demeyin bu sonbahar ve kış bu badiler moda olacak. Her kadının dolabında sade bir şıklık için bu bluzlardan bulunmalı bence. 2012 Sonbahar-Kış Kreasyondan karşımıza çıkan bu bluzları sizlere göstermek istiyorum.
  3. Bebe 2012 Sonbahar Kış

Bebe 2012 Sonbahar Kış

bebe, 2012, sonbahar, kış, koleksiyonu, resimleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun melekler. Bebe 2012 sonbahar kış sezonu modellerinden çarpıcı bir koleksiyon sunuyoruz.2012 Bebe koleksiyonunda yer alan tulum modelleri kış sezonunaa damgasını vuracak gibi duruyor. Şık ve rahat bir koleksiyon hazırlayan, Bebe giyim oldukça güzel duran göğüs dekoltelerinide eksik etmemiş. İşte bebe...
  4. 2012 Sonbahar Kış Modelleri

2012 Sonbahar Kış Modelleri

2012 Sonbahar Kış Modelleri -2012 Sonbahar Kış Modası hakkında öneri bekliyorum:S Kızlar 2012 Sonbahar Kış Modelleri öneriler ve tarzlarınız konusunda banada fikir verin. Alışveriş yapacam ve tarzımı değiştirecem nolur:S
  5. 2012 Sonbahar-Kış Makyajı

2012 Sonbahar-Kış Makyajı

sonbahar makyajı 2012 kış makyajı nasıl yapılır kış makyajı 2012 Önümüzde ki sezon da dahil olmak üzere makyaj modasında doğallık ön planda melekler :) Kalın kaşlar, tenle uyumlu tonlarda farlar, inca eyeliner. Bunun yanında dudak renginde lipsticklerin yanısıra mor tonlarında rujlar, zaman zaman sadece turuncu tonlarında göz makyajının göze çarptığı renkli makyajlar. Ha bu arada,...

Sayfayı Paylaş