gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

'Vücudumuzdaki tüylerin jiletle alınması, onların daha gür çıkmalarına neden olur

Konu, 'Bilgi Deposu' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

tüylerin alınması jiletle tüy almak hamilelikte tüylerin alınması rüyada jiletle kesilmek rüyada tüylerini almak Tıraş edilmiş tüyler, kimi zaman ele daha gürmüş gibi gelir. Ama bunun nedeni, jiletle kesilmiş tüylerin uçlarının, jiletle kesilmemiş tüylerdeki gibi sivri değil de küt olmasıdır. Tüyler bir süre uzadıktan sonra, bu sertlik de ortadan kalkar. Öneri: Tüylerinizi jiletle aldıktan sonra, o bölgeye nemlendirici bir krem sürerseniz, cildinizin kurumasını ve kaşınmasını önlemiş olursunuz.

'Vücudumuzdaki tüylerin jiletle alınması, onların daha gür çıkmalarına neden olur konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. tüyler neden diken olur

tüyler neden diken olur

tüyler neden diken diken olur Stres ve heyecanı ifade etmekte kullanılan bir deyim olan 'tüylerin diken diken olması'nın, aslında vücudumuzun soğuk havalarda kullandığı bir yöntem... Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Acil Tıp Ana Bilim Dalı Başkanı Yard. Doç. Dr. Ahmet Demircan, yaptığı açıklamada, vücudun soğuktan korunmasının önemli olduğunu belirterek, bunu sağlamak için dokuların bir...
  2. Tüylerimiz neden 'diken diken' olur?

Tüylerimiz neden 'diken diken' olur?

Genellikle yaşanan stres ve heyecanı ifade etmek için kullanılan bir deyim olan ''tüylerin diken diken olması''nın asıl sebebi ne olabilir? Nedir türylerimiz diken diken sebep? İşte cevabı: Genellikle yaşanan stres ve heyecanı ifade etmekte kullanılan bir deyim olan ''tüylerin diken diken olması''nın, soğuk havada vücudun ısı depolama yöntemlerinden birisi olduğu bildirildi. Gazi...
  3. Kaşlarınızın Daha Gür Çıkmasını İstiyorsanız Bu Tavsiyelere Uyun

Kaşlarınızın Daha Gür Çıkmasını İstiyorsanız Bu Tavsiyelere Uyun

kaşların daha gür çıkması için kaşların gür çıkması için Sevgili melekler, özellikle son yıllarda moda olan gür kaşlar, iyice yaygınlaştı. İşin kötüsü bu inca kaşların moda olduğu zamanlarda kaşlarını alanlara yaramadı. Çünkü bildiğiniz gibi alınan kaş zaman içinde küsüyor ve çıkmıyor. Bu sebeple gür kaş modasına da ne yazık ki herkes uyamıyor :) Ancak şimdi sizlerle paylaşacağımız...
  4. kollarımdaki tüylere çare ne olur

kollarımdaki tüylere çare ne olur

Kızlar benim derdim kollarımdaki tüyle. Çok fazla ve koyu renk.Tüy sarartıcı kullanıyorum yazın ama hemen etkisi geçiyor onun da bıktım artık, canımdan bezdim. Ağda ile alsam fırça gibi çıkacak korkuyorum. Epilasyona da güvenemiyorum.Benim gibi olan ya da tavsiyesi olan varmı ? :((
  5. Tüylerinizin Daha Geç Çıkmasını İstiyorsanız...

Tüylerinizin Daha Geç Çıkmasını İstiyorsanız...

Bu sayfa; Tüylerinizin Daha Geç Çıkmasını İstiyorsanız konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, istenmeyen tüylerinizden kurtulmak için ağda ya da krem yerine jileti tercih edenlerdenseniz, en büyük şikayetiniz de tüylerinizin çok çabuk uzamasıdır. Bu şikayetinizden kurtulmak ve ve daha geç çıkmalarını sağlamak istemez misiniz? Aşağıda yer verdiğimiz uzmanların önerilerini...

Sayfayı Paylaş