gebe
  1. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...

Web sayfa süsleri

Konu, 'Gif Sarayı' kısmında FiRaRi_MeLeK tarafından paylaşıldı.

süsler şiir süsleri web sayfa süsleri burada melekler.Forumlarda açılan konularda , özel web sitelerinde yazılan konular kadar görsellik de çok önemli.ışıltılı sayfa süsleri , sarkaçlar , ayraçlar yazılan yazıya farklı bir güzellik katıyor.Gül ve yaprak süsleri , kalpli , anime karakterli süsler şiir yazarken çok kullanılıyor.Şimdide bir birinden güzel ışıltılı süsleri beğeninize sunuyoruz.

[​IMG] [​IMG]

[​IMG] [​IMG]

[​IMG] [​IMG]

[​IMG] [​IMG]

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

[​IMG] [​IMG][​IMG]

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 9 Ağustos 2016
Web sayfa süsleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. web cam 1500 efeckt

web cam 1500 efeckt

WebCamMax 2 Webcamdeki görüntünüze efekt verme programı Web Caminize video özelliklerini katan bir uygulamadır. * Tüm web camları için ICQ, MSN, Yahoo, Paltak v.b uygulamalarda çalışır. * Video üzerine yazı ekleme * Aynı zamanda çoklu programlar tarafından web cam paylaşma http://www.webcammax.com/en/index.ph... 33&Itemid=65
  2. web cam konuşmaları

web cam konuşmaları

webcam kzlar Çirkin bir kıza webcam açtırdıktan sonraki muhabbetler; Kız : nasıl görünüyorum ? Erkek : önemli değil , herzaman yanımda poşet bulundururum Kız : kamera çok bulanık değil mi? Erkek : no problem , abazaya cine5 bile şifresiz görünür Kız : nasıl yaniuuu ? Erkek : yok bişi sen devam et Kız : nasıl görünüyorum ? Erkek : istersen camsız devam edelim , hatta en iyisi sen beni...
  3. Web Tabanlı Eğitim (WTE)

Web Tabanlı Eğitim (WTE)

Uzaktan eğitimi desteklemek için, Web üzerinden verilmek üzere hazırlanmış, zamandan ve yerden (mekândan) bağımsız olarak erişim olanakları sunan, erişimin bir ağ üzerinden (İnternet ya da İntranet olarak) yapıldığı eğitim şekline Web Tabanlı Eğitim (WTE) denir. (Horton,W. (2000), Designing Web Based Training: How to Teach Anyone Anywhere Anytime. Published by John Wiley& Sons. Inc., New...
  4. Üniversitelerin Web Adresleri

Üniversitelerin Web Adresleri

Üniversiteler hakkında detaylı bilgileri web sitelerinden öğrenebilirsiniz Abant İzzet Baysal Üniversitesi Adnan Menderes Üniversitesi Afyon Kocatepe Üniversitesi Ahmet Yesevi Türk Kazak Üniversitesi Akdeniz Üniversitesi Anadolu Üniversitesi Anadolu Bil Meslek Yüksekokulu Ankara Üniversitesi Atatürk Üniversitesi Atılım Üniversitesi Bahçeşehir Üniversitesi Balıkesir Üniversitesi Başkent...
  5. Sayfa süsleri,sarkaçlar

Sayfa süsleri,sarkaçlar

sayfa süsleri, kenar süsleri, sarkaçlar, ayraçlar

Sayfayı Paylaş