gebe
  1. olmazolmaz

olmazolmaz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

"YA MANİ" esması hakk.

Konu, 'Dua Ayetler Hadis' kısmında olmazolmaz tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar, eşimle problemlerimiz var ve boşanma aşamasındayız. aramızın düzelmesi için
    ya mani esmasi duasınu okumam söylendi. bu duayı bilen biri var mı?..

yardımcı olabilir misiniz.

"YA MANİ" esması hakk. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Esmaul Hüsna Ya MANİ

Esmaul Hüsna Ya MANİ

ya mani ya mani duası esması esmasini esması duası Mani : Dilediğini engelleyen Cenab-ı Hak buyuruyor: "Allah'ın insanlara açacağı herhangi bir rahmeti tutup hapseden olamaz. O'nun tuttuğunu O'ndan sonra salıverecek de yoktur." (1) " De ki: 'Öyleyse bana bildirin, Allah bana bir zarar vermek isterse, Allah'ı bırakıp da taptıklarınız, O'nun verdiği zararı...
  2. Ya Hayyu Ya Kayyum esması duası lazım

Ya Hayyu Ya Kayyum esması duası lazım

Ya hayy'u ya kayyum esmasını isa peygamber kullanıyormuş kızlar Nihat Hatipoğlunun proğramında şimdi duydum ama duasını görmedim belkide türkçesini okudu tam bilemiyorum. Bu duanın uzun metni varsa paylaşın lütfen. Hayırlı Sahurlar. Allah razı olsun.
  3. Demirdikeni Hakkında

Demirdikeni Hakkında

Demirdikeni (Tribulus terrestris); tek yıllık, çiçekli bir bitkidir. Dünyanın birçok yerinde doğal olarak yetişir. Genellikle bahçelerde yabani ot olarak bilinmektedir. Hindistan ve Afrikada bol miktarda yetişmektedir. Toprak üzerine yatık olarak bulunur. Yaprakları bileşik, 10-16 yaprakçıklı olup, çiçekleri küçük ve açık sarı renklidir. Meyveleri 10 mm kadar çapında ve boynuz şeklinde sivri...
  4. kırlentler hakkında

kırlentler hakkında

merhaba ekte gordugum fusya pembe kırlentlere bayıldım tamda benım koltugun rengınden olan koltuklarla kombıne edılmıs acaba nerden bulabılırm?
  5. Eşinizle aranızdaki muhabbeti artırmak için El Vedud  duası

Eşinizle aranızdaki muhabbeti artırmak için El Vedud duası

Esmaül hüsna Allahın 99 ismi şerifi.Yüce rabbimizin bu güzel isimleri ,ilimler ve şifalarla doludur.A'raf suresi 180. ayettte İsimlerin en güzeli Allah'ındır. Öyleyse O'na bunlarla dua edin diye geçiyor.Her bir ismi şerif binbir derde devadır.Biz bu ismi şeriflerden Ya Vedud dun anlamına ve faziletlerine değinicez.Esmaül hüsna hakkında detaylı bilgiler için ALLAH ın 99 isminin kısaca...

Sayfayı Paylaş