gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Yağları Yakan Süper Bir Tarif!

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

yağ yakıcı gıdalar, yağ yakıcı tarif, yağları yakan tarif
    Sevgili melekler, erkek kadın herkesin sorunu olan fazla kilolar, hem kötü görüntüsü ondan da önemlisi sağlığa verdiği zararlarıyla büyük bir problem. Spor yapıyor ve yediklerinize dikkat ediyor ancak hala kilo vermekte zorlanıyorsanız, aşağıda Beslenme Danışmanı Gönül Ateşsaçan'ın verdiği yağ yakıcı formülle kilo vermeyi daha hızlı hale getirebileceksiniz...

limon.jpg

Yağ yakıcı karışım

1 adet greyfurt

2 adet limon

1 ceviz büyüklüğünde taze zencefil

½ tatlı kaşığı bal

Greyfurt, limon ve zencefilin meyve sıkacağında suyunu çıkarın. Balı ekleyin, iyice karıştırın ve hemen için.

2. precious9

precious9 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    8
    duymuştum da emin değildim teşekkürler

Yağları Yakan Süper Bir Tarif! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Güllü - İki Yakan Bir Araya

Güllü - İki Yakan Bir Araya

Ben senin saçının teline kıyamazdım Her gece öpmeden uykuya dalmazdım Neden beni unuttun Neden bana el oldun Böyle güzel bir aşka Azrail oldun Aşkımıza ihanetin var Adın kalleş diye anılsın Bu dünyada yaşadıkça İki yakan bir olmasın Aşkımın kabrini kazdığı bu yerde Gönlüme verdiğin vaadler nerede
  2. özel selülit yağı tarifi

özel selülit yağı tarifi

selülit yağı selülit yağı tarifi nasıl yapılır hazırlama Tatil sezonunun başlamasıyla birlikte, kadınların çoğunu selülitlerinden kurtulma telaşı sarmış durumda. Sizin de böyle bir derdiniz varsa; yeşil çay ve limonu karıştırarak kendinize özel bir yağ hazırlayın. Bu yağla, her sabah selülitlerinize masaj yapın. Sürekli kilo alıp vermekten vücudumun her tarafı selülitlerle doldu. Henüz 18...
  3. Berna Laçin`den Yağ Yakan Çay Tarifi

Berna Laçin`den Yağ Yakan Çay Tarifi

yağ yakan çay yag yakan caylar yağ yakıcı çay tarifi yag cay çaylar Bayanlar dikkat!! Sizler için yağ yakmanızı ve kilolarınızdan kurtulmanızı sağlayacak Berna Laçin`in uyğuladığı yağ yakan çay tarifini getirdik.Ekranların en beğenilen sunucusu bu çayla fazla yağlarından kurtulduğunu söyleyerek sizler için tarifini de verdi. Gerekli Malzemeler: 4-5 adet gülhatmi (afrika çiçeği ) 3 adet...
  4. Süper Bir Pizza(Resimli Pizza Tarifi)

Süper Bir Pizza(Resimli Pizza Tarifi)

süper pizza tarifi denenmiş pizza tarifi mayasız hamuru denenmiş tarifleri mayasız hamuru nasıl yapılır Merhaba meleklerim geçenlerde canım pizza çekti. :yemek: Dışardan almak istemedim çünkü çok pahalı gelio :piha: Evde de malzemesi vardı yapayım dedim ve sonuç harika oldu.İyi ki de hazır almamışım çünkü pizzacılarınkinden bile güzel oldu :seker: Tarifi veriyorum mutlaka deneyin :d015:...
  5. Kabızlığı Gideren Süper Tarifler

Kabızlığı Gideren Süper Tarifler

kabızlığa karşı, kabızlık giderici tarifler, kabızlığa iyi gelen besinler Sevgili melekler, pek çok kişinin sağlık prolemlerinden biri olan kabızlık, insanı canından bezdirir. Kabızlık durumunda ilaçlara sarılmak yerine bitkisel ürünlerden faydalanmak, doğal yollardan bu sorunu çözmeye çalışmak en iyisidir. Öncelikle yapmamaız gereken sağlıklı ve dengeli bir beslenme düzenini oturtmaktır....

Sayfayı Paylaş