gebe
  1. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

Yağmur Çizmesi Modelleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

yağmur çizmesi 2011 yağmur çizmesi modelleri burberry 2011 Sonbaharın vazgeçilmezleri haline gelen birkaç yağmur botu modelleri [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    :D bunlar çok ttatlı duruyorlar ama sadece vitrinde bana hiç ama hiiçç yakışmıyorlar :( paylaşım için sağol..

3. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    kim demiş onu ...

benim moduma herbişiii yakışır :D

4. temmuz

temmuz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
  5. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
  6. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    bugün 2sinden denedim ama bükülüyolar falan baskalarının ayağındada öyle duruyo ama belli olmuyo nasıl bir iştir bu ya :D

7. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    cokk şıkkk ama bendee garipp duruyorr angelim dee demişş vitrin dee güzelllerr bunlarr....
    paylaşımm için tşklerrr şulecimmm canım kaldıı kızz....

8. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    bana çok itici geliyorlardı ama bu sene almayı düşünüyorum galiba :D sarı (burberry) çizmeli mehmet ağa olcam :D

Yağmur Çizmesi Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çocukların Resim Çizmesi

Çocukların Resim Çizmesi

kolay resim çizme resim çizmeyi öğreniyorum çizmenin püf noktaları çizmeyi öğrenmek istiyorum okul resmi çizme 2-ŞEMA ÖNCESİ DÖNEM (4-7) YAŞ ARASI Üç yaş çocuğu tipik yuvarlak kafa çizebilir. İnsan çiz değince baş ve ayaklarıolan insan çizebilirler. Yüz hatlarını belirleyebilir. Dört yaş çocuğu kollarıve bacakları olan çöp adam çizebilirler. Beş yaşındaki çocuğunun yaptığı insanve evler daha...
  2. Adidas'ın çizmesi

Adidas'ın çizmesi

Stella McCartney’in Adidas için tasarladığı çizme, Türkiye’de satışa sunulmaya başladı. “Adidas by Stella McCartney” koleksiyonunda yer alan özel çizme, koleksiyonun diğer parçaları gibi büyük ilgi göreceğe benziyor. Özellikle yumuşaklığı dikkat çeken model, ayağın doğal yapısına uygun biçimde tasarlanmış. Beyaz ve füme olmak üzere iki farklı ana renkten oluşan “Adidas by Stella...
  3. Yağmur çizmesi... (çok farklı bence bakın)

Yağmur çizmesi... (çok farklı bence bakın)

yağmur çizmesi Meleklerim nette dolaşırken çok ilginç bir yağmur çizmesi ile karşılaştım.... Şu günlerde yurdumuz yağmurlara teslim olmuşken bu tatlı yağmur çizmesi size çok yardımcı olacaktır... En azından gezerken su seviyesini bileceksiniz :D Siz ce de çok kullanışlı bir yağmur çizmesi değilmi ???? :sule:
  4. Çocuklar İçin Kar Çizmesi Modelleri

Çocuklar İçin Kar Çizmesi Modelleri

Özellikle 15 tatilde birçok ilde kar yağışı bekleyen çocuklar neyazık ki hayal kırıklığına uğradı.Bu sene kışın fazla çetin geçmediği ve kar yağmadığı yerler oldukça fazla.Ama sizin bulunduğunuz yerde kar yağıyorsa ve çocuklar için eğlence çıktıysa sizlere çocuklar için çok kullanışlı ve rahat kar çizme modellerini sunuyorum.
  5. Yağmur Mobilya Baza Modelleri 2011

Yağmur Mobilya Baza Modelleri 2011

baza modelleri yağmur mobilya fiyatları 2011 yağmur baza fiyatları Bazalarınızı değiştirmek mi istiyorsunuz. Özellikle başlıklı baza yapımında yine öncü kuruluşlardan yağmur mobilyanın 2011 baza takımı modellerini mobideko.com sizler için inceledi. Yağmur Mobilya Baza Modelleri 2011 Ayrıntılar için TIKLAYINIZ

Sayfayı Paylaş