gebe
  1. EspanOL

EspanOL Forum Okuru

Yağmurlu havada okunabilen reklam

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında EspanOL tarafından paylaşıldı.

[Kuru havada böyle :

Yağmur başladığında böyle :

Ve yağmur devam ederken de böyle :

Yağmurlu havada okunabilen reklam konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. havan

havan

Ev havanı karı- kocanın dayanışma ve yardımlaşmasına, Kimyagerlerin ve kuyumsuların kullandığı havan ele meği ve göz nuru ile elde edilen kazanca, Havan bazen şeref ve yüceliğe, okuyan çocuğa ya da çok konuşan kimseye delalet eder.Havan rüyada üzüntüye isarettir. Tunç havanla bir sey dövmek, bazi hususlarda ne yapacaginizi düsündügünüze ve bir karar veremediginize isarettir. Havanda kuru bir...
  2. havana

havana

Şehir Hakkında Bilgi Havana (İspanyolca La Habana, tam olarak San Cristóbal de La Habana), Küba'nın başkenti. 2,2 milyon nüfusuyla hem Küba'nın hem de Karayipler'in en büyük şehridir. Geçim kaynağı başta puro, şeker kamışı ve mısırdır. Havana ayrıca bir turizm kentidir. Kentte ilkbahar aylarında hızı 200 km hıza ulaşan kasırgalar görülür. Havana uzun yıllar ispanyolların sömürgesi altında...
  3. Yağmurlu Gün Yapımı.....

Yağmurlu Gün Yapımı.....

baştan söyleyeyim bu ders biraz uzun nedeni ise detaylı anlatmam..7'den 70 her kes anlasın diye :wink: YAĞMURLU GÜN 1.adım:Öncelikle file>open'dan dildiğiniz bir resmi açın..(resim:1) 2.adım: image>image size’yı tıklayın buradan resminizin width ve height değerlerine bakın sonra cancel`lı tıklayıp çıkın.. 3.adım: biz bu baktığımız değerlerin altında bir yeni sayfa...
  4. Yağmurlu havalar için şık şemsiye modelleri

Yağmurlu havalar için şık şemsiye modelleri

şık şemsiye cvp rengarenk şemsiyeler şemsiye modelleri al satın almak önemli değil arkadaşlarım satın alacaksınız ama en güzel ve değişik şemsiye modellerini aşağıdan ekleyeyim sizlere sonra isterseniz buradan satın alabilirsiniz. Sevgililer için olanları, dantelli şemsiyeler iki kişilik semsiyeler bir ton değişik şekli var bu meretlerin :) Yağmurda ben gibi ıslanmayı sevenlere göre anlamsız...
  5. yağmurlu havalarda ne düşünürsünüz

yağmurlu havalarda ne düşünürsünüz

Merhaba arkadaşlar. Şu an bulunduğum şehirde yağmur yağıyor. Elimde kahve pencerenin önünde dışarıyı seyrediyorum aklımdan türlü türlü şeyler geçiyor. Yağmur beni hep duygusallaştırmıştır sizler peki şu an yağmuru izliyor olsanız aklınızdan neler geçer merak ettim doğrusu:)

Sayfayı Paylaş