gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Yalan Dünya 10.Bölümde çalan şarkı Arada Bir Aklıma gelince sen sözleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Yalan Dünya 10.Bölümde çalan şarkı Arada Bir Aklıma gelince sen sözleri neydi arkadaşlar bayıldım o şarkıya kim söylüyor hem onu?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yalan Dünya 16 martta çalan şarkı Arada bir şarkı sözü
    Arada bir aklıma sen gelince yine
    Arada bir gördükçe rüyamda ben seni
    Arada bir eskimiz gelince aklına
    Arada bir gözlerin dolup dolup taşınca
    Arada bir buluşalıum seninle biz yine
    Arada bir görüşelim seninle biz yine
    Arada bir sevişelim
    Arada bir buluşalım seninle biz yine
    Sokaklarda el ele dolaşalım gizlice
    Sinemalarda sarılalım birbirimize
    Kimseler görmesin senle beni birlikte
    Kimseler duymasın etrafta bizleri
    Arada bir görüşelim seninle biz yine
    Arada bir sevişelim
    Arada bir,son defa
    Arada bir aklıma sen gelince yine
    Arada bir gördükçe rüyamda ben seni
    Arada bir görüşelm seninle biz yine
    Arada bir sevişelim
    Arada bir,son defa

Yalan Dünya 10.Bölümde çalan şarkı Arada Bir Aklıma gelince sen sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nil Karaibrahimgil Yalan Dünya şarkısının sözleri

Nil Karaibrahimgil Yalan Dünya şarkısının sözleri

Nil Karaibrahimgil Yalan Dünya dizi müziği Nil Karaibrahimgil Yalan Dünya şarkısı sözleri Yalan dünya dizisi şarkı sözleri bildiğiniz gibi Nil Karaibrahimgil'e ait Melek'lerim. Biz de bu sayfamızda Nil Karaibrahimgil Yalan dünya dizi şarkısının sözlerini sizlerle paylaşuıyoruz arkadaşlar. Yalan dünya yalan dünya yalan dünya Var aşk da var yaz da var güz de var şu hayatta saz da var caz...
  2. Murat dalkılıç Yalan dünya şarkı sözü

Murat dalkılıç Yalan dünya şarkı sözü

Murat dalkılıç Yalan dünya şarkı sözü için arama yaptım ama bulamadım ya da sorun bendeydi arayamadım neyse işte kısa yol olarak burdan yazdım size lüttfen Murat dalkılıç Yalan dünya şarkı sözlerini yazın bana
  3. Yalan dünya şarkı sözü Murat Dalkılıç

Yalan dünya şarkı sözü Murat Dalkılıç

Yalan dünya şarkı sözü murat dalkılıç yalan dünya şarkısı sözleri Evet Melek'ler, bu gün Murat Dalkılıç hayranlıığmız üzerimizde diyor ve sizlere yine Murat Dalkılıç şarkıları arasında sevilen bir parça olan Yalan Dünya adlı şarkısının sözlerini sunuyoruz. Yalan Dünya Hiç Kimse Dinlemiyor Kalbin Ne Söylediğini Kimse Gerçeği Görmüyor Hayat Yokuşlarında Yalan Savaşlarında Yalan...
  4. Yalan Dünya 29 Haziranda Çalan Şarkı hangisi

Yalan Dünya 29 Haziranda Çalan Şarkı hangisi

Arkadaşlar Yalan Dünya dizisinin sezon finalinde Nil Karaibrahimgil bir şarkı söylüyor bana o şarkının sözlerini lütfen yazar mısınız? Yalan Dünya 29 Haziranda Çalan Şarkı sözlerini istiyorum sizden
  5. Güneşin Kızları Son Bölümde Çalan "Sen Bana Ederimden" Şarkı Sözü

Güneşin Kızları Son Bölümde Çalan "Sen Bana Ederimden" Şarkı Sözü

Kanal d ekranlarının sevilen dizisi "Güneşin Kızları"31 ci bölüm de Ali ve Selin tartıştıkları esna da çok duygusal bir parça çaldı. Birçok kişinin merak ettiği bu parçayı kimin söylediği ve şarkının sözleriydi. Melekler Mekanı olarak hemen açıklıyorum; Sene bana ederimden ağrılı kederimden fazlasını vermedin diye sözlerin geçtiği parçayı Burcu Tatlıses söylüyor. Parçanın asıl ismi...

Sayfayı Paylaş