gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

İffet Dizisi 33. Bölümde Çalan Şarkının Sözleri neydi?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

İffet Dizisi 33. Bölümde Çalan Şarkının Sözleri neydi acaba o şarkıyı aranızda bilen var mı varsa bana sözlerini yazsın çünkü çok beğendim.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

İffet 33. Bölümde Çalan Şarkı Sözü

İffet 33. Bölüm 2 Haziranda Çalan Şarkının Sözleri

Sen Benden Gittin Gideli Sözleri

Öyle ağırım ki kendime
    Sen benden gittin gideli
    Tenim küs olmuş tenime
    Sen benden gittin gideli

Öyle bıkmışım ki kendimden
    Kurudum düştüm dalımdan
    Sanki ruhum çıktı canımdan
    Sen benden gittin gideli

Bir cefam var idi bin oldu
    Aktı gözüm yaşı sel oldu
    Yaz baharım döndü kış oldu
    Sen benden gittin gideli

İffet Dizisi 33. Bölümde Çalan Şarkının Sözleri neydi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Uçurum dizisi 3. bölümde çalan şarkının sözleri

Uçurum dizisi 3. bölümde çalan şarkının sözleri

Uçurum dizisi 3. bölümde çalan şarkının sözleri lazım bana lütfen o şarkıyı bilen varsa yazsın.
  2. Uçurum Dizisi 6. bölümde Çalan Şarkının Sözü

Uçurum Dizisi 6. bölümde Çalan Şarkının Sözü

Uçurum Dizisi 6. bölümde Çalan Şarkının Sözü Uçurum Dizisi 27 Martta Çalan Şarkı Sözleri Seni KimLer Aldı Sezen Aksu Şarkısının Sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda Uçurum sdizisinin 6. bölümünde çalan Sezen Aksu'nun Seni Kimler Aldı şarkısının sözlerini şarkıyı sevenler için paylaşıyoruz. Yürüyorum hasretin acının üstüne Sığmıyorum dünyaya dar geliyor Geceler mi uzadı bu...
  3. Fatmagül'ün Suçu Ne Dizisi 31 Mayıs'da Çalan Şarkının Sözleri

Fatmagül'ün Suçu Ne Dizisi 31 Mayıs'da Çalan Şarkının Sözleri

Fatmagülün Suçu Ne 77. Bölümde çalan şarkı Fatmagülün Suçu Ne 31 Mayıs Sen Benim Şarkılarımsın Ekranların ilgiyle takip edilen dizisi Fatmagülün Suçu Ne dizisinin 31 Mayıs tarihinde yayınlanan bölümünde çalan Sen Benim Şarkılarımsın adlı şarkının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Belki bir şarkının her sesinde Belki bir sahil meyhanesinde Belki de içtiğim sigaranın dumanısın...
  4. Sultan Dizisi 13. Bölümde Çalan Karadır Kaşların Şarkısının Sözleri

Sultan Dizisi 13. Bölümde Çalan Karadır Kaşların Şarkısının Sözleri

Sultan Dizisi 13. Bölümde Çalan Türkü Sözleri Karadır Kaşların Şarkı Sözleri Sevgili melekler, yayınlandığı ilk günden beri izleyiciyi ekrana bağlayan Sultan dizisi artık Pazartesi akşamları değil Cumartesi akşamları yayında olacak. Bu hatırlatmamızın ardından Sultan Dizisi 13. Bölümde Çalan Türkü Sözleri ile sizleri başbaşa bırakıyoruz... Karadır kaşların ferman yazdırır,...
  5. 20 Dakika Dizisi İkinci Bölümde Çalan Şarkının Sözleri 8 Ocak

20 Dakika Dizisi İkinci Bölümde Çalan Şarkının Sözleri 8 Ocak

Bu konu; 20 Dakika Dizisi İkinci Bölümde Çalan Şarkının Sözleri 8 Ocak hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, başladı başlayacak derken, daha başlamadan günün konusu olan dizi 20 Dakika 'nın ilk bölümünü geçen hafta izledik. Her ne kadar özellikle adli açıdan dizide bazı hatalar, eksiklikler ve yanlışlıklar olsa da ilginç konusuyla izleyicinin ilgisini çeken 20 Dakika dizisinin...

Sayfayı Paylaş