gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

İffet dizisi unut gitsin sözleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

İffet dizisinin 17 aralıktaki bölümünde çalan bir şarkı vardı nilüfer unut gitsin isimli bu şarkının sözlerini arıyorum. Varsa paylaşın lütfen.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Forumumuzda bulunan İffet- Unut Gitsin adlı konumuzu inceleyebilirsiniz :)

İffet dizisi unut gitsin sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. boş ver unut gitsin

boş ver unut gitsin

boşver unut gitsin
  2. Unut Gitsin...

Unut Gitsin...

_________________ aş k, her yanı olmak taş kınıydı kalpte … _____________ ayrılık sadece bir yanı olduğunu gördüğünde __________ dönmekti bir baş ına kendi nefes evine … _________ ^^ ______________________ birazdan hiç öpülmemiş bir çocuk çıkacak, göğüs kafesimin kapısından dışarı birazdan ağaçlar belki de ilk defa ağlayacaklar sarsıla sarsıla ve dallarında birer...
  3. İffet Dizisi İlk Fragmanı Çıktı!

İffet Dizisi İlk Fragmanı Çıktı!

iffet dizisi ilk fragmanı videosu deniz çakır 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler Star tvnin yeni yayın dönemi bombalarından ''İffet'' dizisinin ilk fragmanı ekranlarda dönmeye başladı melekler :) Deniz Çakır ve İbrahim Çelikkol'un başrolleri paylaştığı dizinin ilk fragmanını sizlerle paylaşıyoruz; http://www.youtube.com/watch?v=49SIQY7A65w
  4. İffet Dizisi Unut Gitsin Şarkısı Sözleri

İffet Dizisi Unut Gitsin Şarkısı Sözleri

iffet iffet dizisi şarkı sözleri unut gitsin şarkı sözleri 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler. İffet dizisi ekranlarda her geçen gün hayran kitlesini büyütüyor melekler :) Dizi yayınlandığı günden beri konusu ve oyuncu kadrosu ile ilgi çekerken, dizi müzikleri de son derece beğeniliyor. Jenerik müziği ile diziyi izlemeyenleri bile mest eden İffet dizisi son bölümlerinde Nilüfer'in...
  5. İffet Dizisi 33. Bölümde Çalan Şarkının Sözleri neydi?

İffet Dizisi 33. Bölümde Çalan Şarkının Sözleri neydi?

İffet Dizisi 33. Bölümde Çalan Şarkının Sözleri neydi acaba o şarkıyı aranızda bilen var mı varsa bana sözlerini yazsın çünkü çok beğendim.

Sayfayı Paylaş