gebe
  1. siyahınmatemi2

siyahınmatemi2 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

yalancı erkekler

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında siyahınmatemi2 tarafından paylaşıldı.

yalancı erkekler yalancı erkek yüregim acıyor ama bunu bir türlü itiraf edemiyorum.birpire için yorgan yakanlardanım yardıma belkıde ihtiyacım var...

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Tatlım ne oldu sorun nedir?

3. siyahbeyaz

siyahbeyaz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    böyle insanlar müsade etmesin Allahım hayatımıza girmeye ama herkesi kendimiz gibi görüyoruz malesef,üzülme bitanem,paylaş rahatlıyo insan konu her ne ise.

4. siyahınmatemi2

siyahınmatemi2 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Nasıl hayatıma sokmayayımkı zaten hayatımda arkadaşlar... Evliyim ooo insanla cıkarmaya calışıyorum ama cıkmamakda israrcı yalanlarınıyakalıyorum anlıyacagınızhertürlü yalanı var. Ama benki bunun gıbı bır yalancıyıda sevıyorum ama tabıkı kendım içime gomup atacamhayatımdan benı dınledıgınız ıçın teşekkür ederim herkese....

yalancı erkekler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yalancı dolma

yalancı dolma

Malzemeler 200 gr Asma Yaprağı Kırmızı Tozbiber 1 Su Bardağı Pirinç 1 Demet Maydanoz 250 gr Soğan Karabiber,Tuz 1 Çay Bardağı Zeytinyağı 1 Demet Nane 1 Demet Dereotu Yapılışı Pirinci yıkayıp bir saat önceden ıslatın. Soğanları küçük küçük doğrayıp biraz tuz ile ovun. Maydanoz, dereotu ve naneyi temizleyip yıkayın ve ince ince doğrayın. Pirinci süzün. Yeşillikleri ekleyip...
  2. Yalancı...

Yalancı...

Sana hiçbir şey söylemek istemiyorum. Bütün sözcükler yetersiz.. Hiçbir şey yazmak istemiyorum. Engin denizlerde kulaç attığım, üstüme gökkuşağını kuşandığım bu aşk yalanmış. Şimdi karanlık sularda boğuluyorum. Gökyüzü kurşun gibi ağır. Ne yana dönsem yalan. Gülüşler yalan, vaatler yalan..İnsanlar yalan. Ben seni mi sevdim..Senin gözlerinle mi baktım dünyaya.. senin ellerinle mi çiçek...
  3. yalancı iskender

yalancı iskender

Malzemeler: - 500 gr dana kıyma, - 5 adet pide, - 1 su bardağı yoğurt, - 2 diş sarımsak, - 4 adet domates, - 2 yemek kaşığı salça, - 1 adet kırmızı soğan, - 1 tatlı kaşığı sumak, - 1 yemek kaşığı tuzot, - 3 yemek kaşığı tereyağ, - 1 adet patlıcan, - 6 adet sivri biber Yapılışı:Pideleri küp küp kesin. 1.5 kaşık tereyağında soteleyin. Kalan yağ ile kıymayı kavurun. Salça ve rendelenmiş 2...

Sayfayı Paylaş