gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Yalın - Aşk'ta Telafi Olmaz - AKOR (versiyon 1)

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

C
    Bittiyse söyle
    Em Am
    Yok yere savaşmayalım
    F C
    Canın çekmiyorsa ayları
    G
    Boşuna harcamayalım

C
    Bittiyse söyle
    Em Am
    Sevgili rolü oynamayalım
    F C
    Aramız karalanmışsa aşkım
    G
    Boşuna kandırmayalım

Am Em
    Yakmam resimlerini
    F G
    Odama ışık yaparım emin ol
    Am Em F G
    Bu hayat biterken de aklımda hep sen olacaksın

Am G
    Zorlama gözyaşını akmaz
    F G
    Mecburen üzüntü olmaz
    Am G
    Bana bir borcun yok
    F G
    Aşkta telafi olmaz

Yalın - Aşk'ta Telafi Olmaz - AKOR (versiyon 1) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yalın - Sensiz Olmaz

Yalın - Sensiz Olmaz

bir dokun bin ağ işit bugünlerde böyleyim ister kal ister git talihsiz kederdeyim gösterdin aşkın ucunu öyle bıraktn gittin bana attın sucunu davayı ben kaybettim ah olmaz olmaz sensiz olmaz sensiz olmaz yanıyor yanaklarım gözyaslarım durulmaz ah olmaz olmaz sensiz olmaz sensiz olmaz yanıyor yanaklarım gözyaslarım durulmaz ah olmaz olmaz sensiz olmaz sensiz olmaz yanıyor yanaklarım gözyaslarım...
  2. Yalın - Aşkta Telafi Olmaz

Yalın - Aşkta Telafi Olmaz

Bittiyse söyle Yok yere savaşmayalım Canın çekmiyorsa yılları boşuna harcamayalım Bittiyse söyle Sevgili rolü oynamayalım Aramız karalanmışsa aşkı boşuna kandırmayalım Yakmam resimlerini odama ışık yaparım emin ol Bu hayat biterken de aklımda hep sen olacaksın Zorlama gözyaşını akmaz Mecburen üzüntü olmaz Bana bir borcun yok Aşkta telafi olmaz
  3. Yalın - Günaydın - TAB (versiyon 1)

Yalın - Günaydın - TAB (versiyon 1)

yalın günaydın tab günaydın tab yalın solo ------------------------------------------------------------------ ------------------------------------------------------------------ --7h8-8--10-10/12-12-12--14h15-14-12-12--10-10--8-8--7-5---------- ------------------------------------------------------------------ ------------------------------------------------------------------...
  4. Yalın - Meleklerin Sözü Var - TAB (versiyon 1)

Yalın - Meleklerin Sözü Var - TAB (versiyon 1)

C C Am Am e---------------------------------------------|------------------------------------- B--------1---------0-------------1--------0---|------------1-------1-----------1----- G-----------0-----------------------0---------|---------2------2-----------2------2--...
  5. Yalın - Zalim Giriş - TAB (versiyon 1)

Yalın - Zalim Giriş - TAB (versiyon 1)

zalim tab yalın zalim tab yalın notaları sıfır km 0 km Bm 8kez*********** ----------------- -----5------5---- -------6--------- ---6-----6------- -4--------------- ----------------- A 4kez************ ----------------- -----4-----4----- -------4--------- ---4-----4------- -2--------------- ----------------- G ----------------- ------5----5----- --------6--------...

Sayfayı Paylaş