gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Yalın - Aşkta Telafi Olmaz

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Bittiyse söyle Yok yere savaşmayalım Canın çekmiyorsa yılları boşuna harcamayalım
    Bittiyse söyle
    Sevgili rolü oynamayalım
    Aramız karalanmışsa aşkı boşuna kandırmayalım

Yakmam resimlerini odama ışık yaparım emin ol
    Bu hayat biterken de aklımda hep sen olacaksın

Zorlama gözyaşını akmaz
    Mecburen üzüntü olmaz
    Bana bir borcun yok
    Aşkta telafi olmaz

Yalın - Aşkta Telafi Olmaz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yalın - Sensiz Olmaz

Yalın - Sensiz Olmaz

bir dokun bin ağ işit bugünlerde böyleyim ister kal ister git talihsiz kederdeyim gösterdin aşkın ucunu öyle bıraktn gittin bana attın sucunu davayı ben kaybettim ah olmaz olmaz sensiz olmaz sensiz olmaz yanıyor yanaklarım gözyaslarım durulmaz ah olmaz olmaz sensiz olmaz sensiz olmaz yanıyor yanaklarım gözyaslarım durulmaz ah olmaz olmaz sensiz olmaz sensiz olmaz yanıyor yanaklarım gözyaslarım...
  2. Ebru Gündeş - Telafi

Ebru Gündeş - Telafi

Gönül bu engel dinlemez ki Eğer severse gelir alır Durur mu, laftan anlamaz ki Eğer severse gelir alır Benim yasaklı kalbim Yemin bozdu yolunda Bekledi bekledi Seni buldu sonunda Sen telafisi olmayan En büyük hatam benim Senin yüzünden dünyayı Bir kula satan benim
  3. Yalın - Aşk'ta Telafi Olmaz - AKOR (versiyon 1)

Yalın - Aşk'ta Telafi Olmaz - AKOR (versiyon 1)

C Bittiyse söyle Em Am Yok yere savaşmayalım F C Canın çekmiyorsa ayları G Boşuna harcamayalım C Bittiyse söyle Em Am Sevgili rolü oynamayalım F C Aramız karalanmışsa aşkım G Boşuna kandırmayalım Am Em Yakmam resimlerini F G Odama ışık yaparım emin ol Am Em F G Bu...

Sayfayı Paylaş