gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Yalın - Herşey Sensin (akor)

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

yalın herşey sensin akor herşey sensin akor yalın tab anladım koydum sevinçlerimi önüme baktım hepsi Am Koydum sevinçlerimi önüme
    Dm G Am
    Baktım, hepsi sensin

Yazdığım şiirlerin her hecesi
    Dm G Am
    Üzüldüğüm tüm filmler

Yıpranmamış hayatlar
    Em
    Büyük hüzünler bekler
    F
    Her işte bir hayır
    Dm G Am
    Bu işte hepsi sensin

Em
    Şimdi senden vaz mi gecmeli
    F
    Masal olup yola devam mi etmeli
    Am
    Ben kalpten sorumlu
    F
    Aska zorunluydum
    G Am
    Anladim her sey sensin

Yalın - Herşey Sensin (akor) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yalın - Keşke - Akor

Yalın - Keşke - Akor

yalın keşke akor keşke oyunlar oynamasaydık akor yalın notaları ah oyunlar oynamasaydık Am E Am Bırak saygından kuşkum yok E Am E Am E Hatrımdan kalıyorsan hiç kalma bırak Am E Am Sensiz olmaya itirazım var E Am Canımı çok yakacak E Am İzlerin bana yeter Dm E Am Keşke oyunlar oynamasaydık Am Dm Üzülmeseydi şarkılar E Am Hala sana yazılıyorlar Am Dm Hala buram buram E Am Sen...
  2. Yalın - Her Şey Sensin - AKOR (versiyon 1)

Yalın - Her Şey Sensin - AKOR (versiyon 1)

Am koydum sevinçlerimi önüme Dm G Am baktım, hepsi sensin yazdığım şiirlerin her hecesi Dm G Am üzüldüğüm tüm filmler yıpranmamış hayatlar Em büyük hüzünler bekler F her işte bir hayır Dm G Am bu işte hepsi sensin Em şimdi senden vaz mi gecmeli F masal olup yola devam mi etmeli Am ben kalpten sorumlu F aska...
  3. Yalın - Her Şey Sensin - AKOR (versiyon 2)

Yalın - Her Şey Sensin - AKOR (versiyon 2)

C#m Koydum sevinçlerimi önüme A B C#m Baktım hepsi sensin C#M Yazdığım şiirlerin her hecesi A B C#m Üzüldüğüm tüm filmler C#m Yıpranmamış hayatlar G#m büyük hüzünler bekler *2 A her işte bir hayır A B C#m bu işte hepsi sensiz C#m G#m şimdi senden vaz mı geçmeli )...
  4. Yalın - Seni Buralarda Bir Özleyen Var - AKOR (versiyon 1)

Yalın - Seni Buralarda Bir Özleyen Var - AKOR (versiyon 1)

Em B7 Em B7 Ben taptıkça o hepten kaçar gider ) Em Am C B7 )2 Küçücük dertleri dev yapar küseeer ) G D Am Em ( İşte böyle bir aşık canından bezer ) ( G D Am B7 ) ( Ve böyle bir kuş sürüden uçar gider ) ( Em Am ) A ( Niye canım yansın yine...
  5. Yalın - Her Şey Sensin - AKOR (versiyon 3)

Yalın - Her Şey Sensin - AKOR (versiyon 3)

herşey sensin tab yalın herşey sensin tab Am koydum sevinçlerimi önüme Dm G Am baktım, hepsi sensin yazdığım şiirlerin her hecesi Dm G Am üzüldüğüm tüm filmler yıpranmamış hayatlar Em büyük hüzünler bekler F her işte bir hayır Dm G Am bu işte hepsi sensin Em şimdi senden vaz mi gecmeli F masal olup yola...

Sayfayı Paylaş