gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Yalın Kalpten Dudağa Sözleri istiyorum sizden

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar ben Yalın'ın koyu hayranlarından biriyim benim gibi Yalın hayranları varsa bu sitede işte onlardan da Yalın Kalpten Dudağa Sözlerini yazmalarını rica ediyorum.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Yalın Kalpten Dudağa Sözleri istiyorum sizden konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yalın Kalpten Dudağa Sözleri rica ediyorum

Yalın Kalpten Dudağa Sözleri rica ediyorum

Yalın Kalpten Dudağa Sözleri için yazıyorum size lütfen bilen varsa bu şarkıyı bana Yalın Kalpten Dudağa Sözlerini yazsın kızlar
  2. Yalın Kalpten Dudağa Şarkısının Sözleri Burada Melekler

Yalın Kalpten Dudağa Şarkısının Sözleri Burada Melekler

Yalın Kalpten Dudağa Şarkı Sözü Yalın Kalpten Dudağa Başarılı şarkıcı Yalın 'ın seslendirdiği Kalpten Dudağa şarkısının sözleri aşağıda melekler :) Kalpten Dudağa Bi cesaret geliver yanıma Öyke bir anda olur olur Olur mu olur Korkunun ecele faydası eğer aşksa Olur olur güzelde olur Süslemeden düşünmeden Kalpten dudağa öyle saf Akla hiç değmeden Asaletin kabul yine sende dursun Varsa...
  3. Yalın Kalpten Dudağa Şarkı Sözü istiyorum sizden

Yalın Kalpten Dudağa Şarkı Sözü istiyorum sizden

Merhaba kızlar sizden mümkünse Yalın Kalpten Dudağa Şarkı Sözünü yazmanızı rica ediyorum ve iyi akşamlar diyorum :)
  4. Yalın Olmasada Olur Şarkı Sözü istiyorum sizden

Yalın Olmasada Olur Şarkı Sözü istiyorum sizden

Selam arkadaşlar ben sizden mümkünse acil tarafından Yalın Olmasada Olur Şarkı Sözü yazmanızı rica ediyorum.
  5. Yalın Kasma Şarkı Sözü istiyorum sizden

Yalın Kasma Şarkı Sözü istiyorum sizden

Selam arkadaşlar ben sizden mümkünse Yalın Kasma Şarkı Sözü yazmanızı rica ediyor ve hepinize mutlu bir hafta sonu tatili diliyorum.

Sayfayı Paylaş