gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Yalın - Sen Dönmeden Uyumam Bu Gece

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

uygun bir gökyüzü bulup parlamalıyım yangın bir aşka atılıp kor olmalıyım mutluluk yürekli olana yakışır
    ben sevdiysem buna kim karışır
    onlar buna dümdüz delilik diyorlar
    deli kalp sesinin izinde bilmiyorlar
    yorulmadan hangi tepe aşılır
    ben sevdiysem buna kim karışır
    isteyipte söyleyemediğim çok şey var
    sen dönmeden uyumam bu gece
    düşün bi benden başka gerçeğin mi var
    sen dönmeden uyumam bu gece
    sen dön ben uyumam bu gece

Yalın - Sen Dönmeden Uyumam Bu Gece konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülben Ergen - Bu Gece

Gülben Ergen - Bu Gece

bulutlar agladı bugün sevinçten korkmadım ıslandım inan yürekten müjdeler aldım gülden çiçekten sizinle aska geldim bu gece dünya gözlerimde aska boyandı gönlümde bir çosku sevda uyandı içimdeki filizler boylandı sizinle aşka geldim bu gece bu gece ellerim göğe dokundu bu gece yıldızlar avcuma doldu bu gece gülde bülbüle kavustu sizinle aşka geldim bu gece
  2. Bu gece

Bu gece

Sabrımı giyindim sevgili, Ölümlerden ölüm beğendim, ___________________Kelimelerinden anlam çıkardım mutluluklara dair… Sesinden tanır seni sevda alfabesi, Sözcükler sıraya dizilir koca yüreğinin önünde. “Koşun” dedin mi tüm harfler saçlarıma dolanır, Seni herkesten çok ben bilirim yar. Şimdi avuçlarımda cümlelerin “Sen” oldum “ben” e yazıyorum. “Sen” i okuyorum pulsuz mektuplarından...
  3. Bu son gidisim...bir daha dönmem

Bu son gidisim...bir daha dönmem

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Bu gece sonn...!!

Bu gece sonn...!!

Bu gece senden vazgeçme vakti.. Satırları gözyaşlarıyla ıslatıp, titrek ellerleimzalama vakti bir sevdayı bitirişi.. İçinde olduğun hayallere son vermek vakti...Artık nasıl olacaksa olacak işte.. Bu gece bütün yas tutulup bu sayfa kapanacak hani derler ya; gözlerimin önünden bir film şeridi gibi geçecek bu gece hepsi ve bitecek devam etmemek üzere.. Bu film beni kahretmemek için son...

Sayfayı Paylaş