gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Yalın - Son Aşkım

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Deli oluyorum Belki de aklımı çoktan kaybettim Artık benim olmasan da ömrümü sana tükettim

Seveceğini bilseydim
    Yalvarır sana ne olur dön derdim
    Döneceğini bilseydim
    Yoluna milyonlarca gül sererdim

Zamansız geldin biraz, ben de tam ağlıyordum
    Elimde bavulum burdan çekip gidiyordum
    Yanımda bana aldığın ufak oyuncağım
    Sorma neden diye
    Sen anlamazsın
    Son aşkım olacaksın

Canımdan kopuyorsun
    Geceler uzadıkça gündüzü yok ettim
    Sana anlatamasam da
    Gururumu hapsettim

Yalın - Son Aşkım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yalın - Aşkta Telafi Olmaz

Yalın - Aşkta Telafi Olmaz

Bittiyse söyle Yok yere savaşmayalım Canın çekmiyorsa yılları boşuna harcamayalım Bittiyse söyle Sevgili rolü oynamayalım Aramız karalanmışsa aşkı boşuna kandırmayalım Yakmam resimlerini odama ışık yaparım emin ol Bu hayat biterken de aklımda hep sen olacaksın Zorlama gözyaşını akmaz Mecburen üzüntü olmaz Bana bir borcun yok Aşkta telafi olmaz
  2. Yalın - Aşk Ne Demek

Yalın - Aşk Ne Demek

Seviyorum seviyorum da senden hiç haber yok Yanıyor ağlıyorum da senden çıt yok Eriyorum görüyorsun ama sıcaklığından eser yok Hemen hemen bitiyoruz ama senden hiç adım yok Aşk ne demek aşktan yanmak ne demek Kenarından bile geçmiyorsun Öğretemedim sana,senden öğrendim Savaşmak ne demek Bir anım olsa o an ahım tutsa Yine istemem incinme sen Bir hayal kursam içine seni koysam Hiç gitmesen....
  3. Yalın - Aşk Ne Demek - AKOR (versiyon 1)

Yalın - Aşk Ne Demek - AKOR (versiyon 1)

Dm Bb G A Dm G Seviyorum seviyorum da A Dm Senden hiç haber yok Dm G Yanıyor ağlıyorum da A Dm Senden çıt yok Dm G Eriyorum görüyorsun ama A Dm Sıcaklığından eser yok Dm G Hemen hemen bitiyoruz ama A Dm Senden hiç adım yok...
  4. Yalın - Aşk istiyoruz

Yalın - Aşk istiyoruz

Dünyanın yolunu gidipte Son düzlükte pes etmek mi ? Hayır hayır hayır ben böyle büyümedim Israrlı kavgaların peşinden Son bir öpücüğe sakinleşmek mi Olur olur hissetmek herşeye değer Her yanlışınla sen son yanlışımla ben Savaşla yürüyoruz yinede aşk istiyoruz Çocukta alıyoruz yinede aşk istiyoruz Aşk istiyoruz , Aşk istiyoruz Sözler verilir yürek yanılır Dert çekilir dertler yıkılır...

Sayfayı Paylaş