gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yalnızlık mesajları 2012 kısa burada

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

• Bir ses beklemek senden. Soluk beklemek. Suskunluğun en acımasız olduğu zamanlardayım. Hiç bu kadar uzun susmadın sevdiğim. Hiç bu kadar uzun gitmedin bilmediğim yerlere, gözlerimi götürmeden yanında!
    • MUTSUZ INSANLAR HEP BIRSEYLER BEKLERLER, BUNU BILIYORUM. CUNKU BEN DE HEP BIRSEYLER BEKLIYORUM, AMA BIRSEYLER BEKLEDIGIM ICIN MI MUTSUZUM YOKSA MUTSUZ OLDUGUM ICIN MI BIRSEYLER BEKLIYORUM ONU ANLAMIYORUM.
    • AKLIMDAYDIN GUN GECEYE DEVRILDIGINDE, GECE UZUNDU, YAGMURLUYDU, HAVA SOGUK SEN UZAKTIN! OYSA BIR SEN VARDIN ICIMI ISITACAK.
    • Ne kadar güzeldi senle beraber olmak, Şimdi yalnızım ellerim başımın arkasında seni düşünüyorum
    • SIMDI BASKASININ OLSANDA,BOYNU BUKUK YALNIZ KALSAMDA,ELIMI TUTUP SACIMI OKSAMASANDA BILIYORUM YINEDE BENIMSIN
    • Sevdiğimden bu yana her acıyı tattım her çileye alıştım, yalnız senin yokluğuna alışamadım.artık anlıyorum hasretten, gözyaşından başka bir şey vermemişsin bana.
    • Sen benim içimde açan bir güldün.Sönmek bilmeyen alevlenen içimde başımı her yastığa koyuşta sen varsın hayallerimde. Çünkü sen benim içimden söküp bir türlü atamadığımsın YAR

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Konuda düzenlemeler yapılmış ve güncellenmiştir.

Yalnızlık mesajları 2012 kısa burada konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kısa Facebook yalnızlık mesajları 2013

Kısa Facebook yalnızlık mesajları 2013

KESKE YANLIZLIGIM KADAR YANIMDA OLSAYDIN KESKE ONUNLA PAYLASTIKLARIMI SENINLE PAYLASSAYDIM KESKE SENIN ADIN YANLIZ OLSAYDI VE BEN HEP YANLIZ KALSAYDIM... SIMDI BASKASININ OLSANDA,BOYNU BUKUK YALNIZ KALSAMDA,ELIMI TUTUP SACIMI OKSAMASANDA BILIYORUM YINEDE BENIMSIN... YINE GUNESIN BATMA SAATI ,KIMININ UMUTLARI , KIMININ SEVDALARIYLA BERABER. YINE YALNIZLIGA SELAM SAATI,KAYBOLMUS SEVGILER...
  2. Kısa Mesajlar Kısa Sözler 2012

Kısa Mesajlar Kısa Sözler 2012

Kısa Mesajlar 2012 Kısa Mesajlar Kısa Sözler Bizden Kısa Mesajlar isteyen misafirimize ve siz melek'lerimize yılın en yeni ve en güzel anlamlı kısa mesajlarını bu sayfamızda bir araya geitrdik ve işte 2012 kısa mesajlar burada diyoruz Melek'ler! Beyazlayan Saçlarım Senin Eserin, Yüzümdeki Çizgiler Gibi... Seni Sonbahar Rüzgarının ıLık Esintisinde tanıdım Artık Yazlarımdaki Güneşimsin....
  3. 2012 Elveda Mesajları Kısa

2012 Elveda Mesajları Kısa

Elveda Mesajları Elveda Mesajları Kısa Birine elveda etmek isteyen bir misafirimiz varmış ve o misafirimiz bizden elveda mesajları istemiş. Evet elveda mesajlarını veriyor ve diliyoruz ki kimse sevdiklerine elveda demek ve elvedaları yaşamaz duymaz. Buyrun Melek'lerim:) - Tamir etmeye kalkma kalbimi başaramazsın sözlerimin önüne geçme durduramazsın ok yaydan çıktı bir kere pişman...
  4. 2012 kısa Öğrenci Mesajları

2012 kısa Öğrenci Mesajları

Öğrenci Mesajları 2012 Öğrenci Mesajları kısa Merhaba Sevgili Melek'ler ve şuan tatilinde bizide ziyaret eden sevgili öğrenci misafirler, sizler için yılın en güzel kısa öğrenci mesajlarını bu sayfamızda bir araya getirdik :) Öğrenci Öğrenciye Baka Baka 5 Alır. Bugün Hasta Olmam Lazım Yarın Sınav var. Öğrenci Yapamadığı Yazılıya Zor Der. En Güzel Hocam Düşük Not Vermeyen Hocadır....
  5. 2012 kısa Özenli Mesajlar

2012 kısa Özenli Mesajlar

Özenli Mesajlar 2012 Özenli sözler kısa Merhaba Sevgili Melek'ler veb bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler... Bu sayfamızda özenli mesajlar arayan herkese yardımcı oluyor ve yeni kısa özenli mesajları paylaşıyoruz arkadaşlarım. Hic olmeyecekmis gibi bu dunya icin, yarin olecekmis gibi de ahiret icin calis. Hz. MUHAMMED Turkler oldurulebilir, lakin maglup edilemezler. NAPOLYON...

Sayfayı Paylaş