gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

yanarım...yanarım...gecelerin hesabını kimlere sorayım!

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

yanarım yanarım gecelerin hesabını kimlere kimlere sorayım ah gecelerin hesabını sorayım [​IMG]
    "İçim acıyor, geçer elbet, geçer de, anlamsız bir yer de, unuttuğumu sandığım bir yer de , yeniden sızlar, ama varsın sızlasın, sızlamadı mı; kocaman sevilmiyor ki... "

Ne yapacağını bilememek ne kadar kötü bir durum. Beyaz bir ışık arıyorsun bazen, görüyorsun.. Siyahın yoğunlu eritiyor ışığı yine kör oluyorsun..

Nerdesin sen şimdi kim bilir? Neler yapıyorsun? Özlüyor musun beni? Biliyor musun ben geceleri hep seninle konuşuyorum uzun uzun.. Seni Seviyorum diye haykırıyorum. Dünya umurumda değil. Takmıyorum, düşünmüyorum hiçbir şeyi.. Sadece seni, sadece seni düşünüyorum ve ağlıyorum!!! Sırf senin yanında olamadığım için ağlıyorum..

Bırakıp gittiğin, tüm kapıları yüzüme kapadığın günden beri aylar geçti.. Aylar geçti ama içimdeki sevgin hiç bitmedi... Beni sevmediğini, önemsemediğini bilmeme rağmen büyüttüm sevgimi. Ama bu gece Vazgeçiyorum Senden.. Ben seninle olmak, seni yaşamak istiyordum.. Tek isteğim buydu.. Ama izin vermedin. Bilmiyorsun ki geç zamanlar vardır.. Ne yapsan affedilmeyecek, ne yapsan boş..

Bazen ne kadar genç olursanız olun yorgun ve yaşlı bakıyorsunuz ve tek bir söz kalıyor geriye Vazgeçmek...!
    Korkma, seni artık sevmiyorum....

yanarım...yanarım...gecelerin hesabını kimlere sorayım! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zekimisin ?? Sayısal hesap üzerine güzel bir soru

Zekimisin ?? Sayısal hesap üzerine güzel bir soru

Yerde AyaĞi Kirik 1 Tane Kaz Var. Havadan 1 Grup Kaz GeÇİyor.ayaĞi Kirik Kaz Seslenİyor. Merhaba 100 Kaz Havadakİ Kazlarda Bİz 100 Kaz DeĞİlİz Dİyor. Bİzİm 2 Katimiz.2katimizin Yarisi.İkİ Katimizin Yarisinin Yarisi Bİrde Sen Gelİrsen Tam 100 Kaz Olcaz DemİŞ Havadakİ Kazlar.buna GÖre Havada KaÇ Kaz VarmiŞ? Kolay Gelsİn
  2. Serdar Ortaç - Hesap Sorunu

Serdar Ortaç - Hesap Sorunu

Dün akşam kafam çakır meyhanede Bir başka keyif aldım, ben bu alemde Bana senden haber gelmiş, birer birer Kalan sağlar bizim olsun gidenler gider Kime gittin, kimleri sordun? Ne oyunlar geldi aklına Otur ağla haline tek başına Ben takmam cümle alemi Kim sevmiş böyle dilberi Bana senden yakın olmaz, boşver elleri Benimki deli dolu sevda güzelim Sende hesap sorunu Sokağına girdim, bulamadım...
  3. Emel Müftüoğlu - Yanar Yanar

Emel Müftüoğlu - Yanar Yanar

Benim sende özüm kalmış sözüm kalmış Zararı yok kim ne anlar halimden Benim sende izim kalmış gözüm kalmış Zararı yok kim ne anlar halimden Benimsin herşeyimsin içimdeki tek sihirsin İstesem de vazgeçemem ooo Kanımsın hep canımsın Sen benim alınyazımsın İstesem de ben silemem Yanar yanar yüreğim aşkına Söndüremem aşığım ben sana Söz-Müzik: Mustafa Sandal
  4. Ebru Gündeş - Yanar Döner Geceler

Ebru Gündeş - Yanar Döner Geceler

Yüzüne bir gülen İnan iflah olmuyor Nedir bu çektiğim senden Aşkım sana yetmiyorsa Bırak beni gideyim İkimizi kurtar bu dertten Yalancısın yar inatçısın Evde kedi gibi dışarda farklısın Benim tanıdığım bildiğim adam Değilsin artık yar sen çok farklısın Yanar döner gecelere verdin kendini Bana birşey olmaz canım çekme derdimi Çeker gider her insan aşk yetmedi mi? Yakar sevda annen sana...
  5. Ayşenur'un Hesabını Kim Verecek

Ayşenur'un Hesabını Kim Verecek

Ayşenur 19 yaşındaydı… İzmir’in ilk kadın futbol takımı Elit Spor’un kalesini koruyordu… Ancak Yanık ailesi aldıkları haberle yıkıldı… Ayşenur, 137 promil alkollü olarak direksiyona geçip aşırı hız yapan bir sürücünün kurbanı oldu… Yanık ailesi bu haberle yıkıldı… 5 kişinin de yaralandığı kazaya neden olan sürücü ise tutuklandı… Ancak mahkemede Ayşenur’un ailesini şoke eden bir karar...

Sayfayı Paylaş