gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Yaratıcı çözüm diye ben buna derim

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Banyo çözümleri UFak mekan problemleri
    İnsan oğlunun yaratıcılığı sınır tanımıyor. Bu tuvalet dekorasyonu yapılırken hesap yapılmayınca sonradan bir cinlik yapılmış ve ortaya bu görüntü çıkmış. Banyo dekorasyonunda yaratıcılıkta sınır yokmuş demek ki:D:D

Yaratıcı çözüm diye ben buna derim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. işte kadın zekası diye buna derim:)

işte kadın zekası diye buna derim:)

Günün birinde üç adam ormanda yürürlerken karşılarına büyük ve vahşi bir nehir çıktı. Ama nehrin karşı kıyısına mutlaka geçmeleri gerekiyordu. Peki bunu nasıl başaracaklardı? Birinci adam, dizlerinin üstüne çöktü ve Tanrıya dua etti: "Tanrım, lütfen nehrin karşı kıyısına geçebilmem için bana güç ver!" Pppppfffffuuuuuffffff.... Tanrı ona uzun kollar ve güçlü bacaklar verdi....
  2. Akıllı Kadın Diye Buna Derim!

Akıllı Kadın Diye Buna Derim!

Zeki insan olunca cevabı araştırıp merak ettiklerini bulması çok da zor olmuyor demek ki. Üstelik merak ettiğini söylemese de kendi ağzıyla söyletiyor insana. Mehmet ile Handan öğrenci olup, aynı evi paylaşmaktadırlar. Bir gün Handan ve Mehmet, Mehmet'in annesini yemeğe davet ederler, Mehmetin annesi akşam yemeği süresince Handan'ı uzun uzun süzer ve aslında Handan'ın çok alımlı ve güzel bir...
  3. Cemil Demirbakan Aşk Diye Buna Derler Şarkı Sözü isteyenler için

Cemil Demirbakan Aşk Diye Buna Derler Şarkı Sözü isteyenler için

Cemil Demirbakan Aşk Diye Buna Derler Cemil Demirbakan Aşk Diye Buna Derler Şarkı Sözleri 2012 albüm tanıtımları yeni şarkılar paylaşımlarımıza devam ediyor ve son günlerde beğenilen Cemir Demirbakan Aşk Diye Buna Derler şarkısı sözlerini bu yazımızda, bu şarkıyı seven tüm üyelerimiz ve misafirlerimiz için paylaşıyoruz. Gelsen yeniden, iki adım geriden, Aşk diye buna derler canım,...

Sayfayı Paylaş