gebe
  1. başak.korktu

başak.korktu Forum Okuru

yardım edermısınız

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında başak.korktu tarafından paylaşıldı.

oncelıkle derdıme yardımcı oldugunu ıcın teseşşekur ederım :) şey ben bakireyım ama evgılım le srtunmeyle bısıler yasadık ılk çamasırım ve gecelık trazında şortum vardı onundas ılk çamaşırı vardı boşalma benım bıyerıme degdımı bılmıyorum ama 24 saat tam olmadan ella kullandım eczanedekı bayan panık yapmamam gerektıgını soyledı ama sızde sormak ıstedım gebelık soz konusmu

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
  3. başak.korktu

başak.korktu Forum Okuru

bılemıyorum sperm canlı fılan dıyolar neyse beyza ablacım korkmam gerekmez dımı :*

4. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Elbise çamaşır varken gebeliğin oluşabilme ihtimali düşüktür.Gebelik tek koşul da olur sperm çamaşırdan vajina içine sızma yaparsa .Verdiğim linki incelemenizi öneriyorum.

5. başak.korktu

başak.korktu Forum Okuru

anladım teşekkur ederım inceledım ama zaten 24 saat olmadan ella kullandım stres yasıyor ınsan yınede daha 17 yaşındayım bu hatayıda bıdaha yapmam asla o uzden ıcımı rahatlatıcak seyler duymak benı mutlu edıyor

6. başak.korktu

başak.korktu Forum Okuru

7. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Hamile olup olmadığınızı ben bilemem + yukarıda sorunuza gayet açık yanıt verdim + daha iyi anlamanız açısın dan linkte verdim.Gecikmeniz olursa test yaparsınız.

Kendimleyim bunu beğendi.
  8. Kendimleyim

Kendimleyim Forum Okuru

17 yaşında surtunmeyi bosalmayi spermi ella yi biliyon ama hamile kalmayacağını bilmiyorsun oylemi Allah askina cinsel mesajlari once sadmin ve yetkili yöneticiler gozden geçirsin. Yeni uye ve ilk konu bu olmamali yada bur sistem getirilsin

Melike Liva bunu beğendi.
  9. Kendimleyim

Kendimleyim Forum Okuru

Bugun degilsende yakinda olursun canim Allah askina tovbe et ve birak bu isleri

10. Melike Liva

Melike Liva Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    3
    Ağzına sağlık aynı düşünceleri bende paylaşıyorum Müslüman bir ülkede yaşıyoruz soranlara elhamdurillah Müslüman diyoruz... Ama gerisi boş daha bir çok böyle yazılar okudum genç kızlarımızdan ter temiz yaşamak varkene niye kendilerini kirletiyorlar? Yarın Allah'a nasıl hesap verecekler düşünen kimse yok.

Kendimleyim bunu beğendi.
  11. Kendimleyim

Kendimleyim Forum Okuru

Aynen canim benimde kizkardeslerim var erkej kardeşim var bir oğul yetistiriyorum Allah im korusun hepsini genç kizlarimiz ekeklerden daha sapkin ne yazik ki erkekleri elde tutacaklarini sanarak kendilerini kullandiriyorlar Rabbim korusun

12. başak.korktu

başak.korktu Forum Okuru

öncelikle benı bu kadar kımse aşağılayamz yaptığıız ıtamlar çok çirkince bugun degılsen yarın kalırsın nasıl bır cumledır bu yaşlarda bı çok ınsan hata yapabılır önemlı olan ders çıkarmaktır.Küçümsememek lazım zira kimse benım naptığımı bılemez .Benı elestırmek burdakı kımsenın haddı degıldır sıızınde cocugunuz kardesınız fılan varsa başına gelebılır o yuzden elştırmeden yaklaşmak lazım duzgunce öğütler verek uyarmak lazım.Ben gıdıpte ilişkıye gırmedeım bı ınsan on farklı hıssedebılır ve hata yapabılır birşey yazarken ALLAH kelımesını kullanınca musluman olunmuyo benım ne kadar ıbadet yaptıgım veya yapmadııgm ALLAHLA aramdadır asıl bu ülkede gençleın yaptığı hataları bu kadar kötü bi şekılde eleştırenler olduğu için belkıde bu halde .İnsanları utandırmak yerıne nasıhatlar verın zira namus hakkında konuşanların en namussuz oldugu söylenır...

13. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Melekler Mekanı sitesinin konsepti ,
    Kadına dair her konun yer alması, sorular, ve sorunlara çözüm bulma , yardımcı olmaktır. Hiç kimse ,bir başkasını eleştirmek lüksüne sahip değildir. Herkesin hatası kendisini bağlar. Burda ahlak dersi vermiyoruz. Sitemizin amacını yukarda belirttim.. Edep sınırını aşmadan uygun görülen her türlü soruları yanıtlıyoruz..

14. başak.korktu

başak.korktu Forum Okuru

ağzınıza sağlık ben gereçketen çok duzgun bı sekılde anlatmıstım basıma gelenlerı bu kadar ağır şeylerı haketmedım o yazılaları okuyunca cok kotu oldum ve gebelık soz konusu olursa kednımı öldürücem zasten merak etmeyın dunyadan bı tane edebsız eksılmıs olur

15. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Başak hanım , yaptığınız şey doğru olmayabilir . Önemli olan hata dan ders çıkarmaktır. Hatayı hatayla düzeltemezsiniz. Kendinizi öldürmek ne demek ? Ebedi hayata yüklü günahla gitmek yerine , Rabbinize sığının , dua edin , sizin durumunuz da olanlara örnek olun. Böyle hatalar yapmamaları için uygun bir dille uyarın yardımcı olun. Kendinizi toparlayın. Bu tür birliktelikte gebelik söz konusu olmaz..

yardım edermısınız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. slm benide aranıza kabul edermısınız melekler

slm benide aranıza kabul edermısınız melekler

:yumurta: bende yeni bir üyeyim ama sımdıden guzel vakıt gecırmeye basladım bıle :) Herkese merhabalarrr
  2. Yardım !!

Yardım !!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. yardım....

yardım....

merhabalar avukat bey size bir sorum olacaktı cevaplarsanız sevinirim . Şimdi kısaca anlatayım durumu.Benim annemin babası öldü. Ve ölmeden önce vasiyet fln tarzı bişi yazmadı ve toprakları bölüşülemedi.Her bölüşülmeye kalktığında kavga cıkıyor :D:D yeni bir yasa cıkacakmış acaba böyle bişi varmı onu soracaktım.Toprak bölüşümüne devlet el atıyormuş yani biz elimizi değmeden mahkeme mahkeme...
  4. Yardım

Yardım

Kızlar yardım annisler hamisler 1.5yasinda bebeğim var bugün hamile olduğumu öğrendim oğlum emiyor yardım ya memeden nasıl kesebilirim
  5. Yardım

Yardım

Moralim çok bozuk hamileyim ikinci bir çocuğuma seviniyorum fakat 1.5yasindaki oğlumu memeden kestim psikolojim bozuldu o her meme istediğinde içim acıyor kendimi suçluyorum

Sayfayı Paylaş