gebe
  1. saksafon

saksafon Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Yardım edin, gebelikte ateşş:((

Konu, 'Gebelik' kısmında saksafon tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar, Ben 6 haftalık hamileyken grip oldum, doktora gittim, istirahatle geçer dedi ama o gece ateşim çıktı, ilk gün 38'i bulmadı, ama ikinci gün 38.4 civarında bi on-onbeş dakka kadar kaldı, duş-soğuk kompressle düşürdüm tekrar. sonra da parol attım. İlacın olumsuz etkisi olmayacağını biliyorum da ateş bebeğe bişey yapmış mıdır? Var mı ilk üç ayında ateşlenen? Ateşi de nasıl ölçeceğime emin olamadım, koltuk altı 37, dil altı daha yüksek çıkıyorda. Sonunda kulaktan ölçer aldım.
    Evhamlar bastı şimdi, doktorum zaten bişey olacak olsaydı olurdu düşerdi dedi ama ben yine de evham yapıyorum. Yardım lütfen:((

Yardım edin, gebelikte ateşş:(( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gebelikte kanama,lütfen yardım edin..

gebelikte kanama,lütfen yardım edin..

8 aylık hamilelikte kanama slm bayanlar 6haftalık gebeyim ve dün sıvımla beraber hafif kahve rengimsi leke geldi.bugünde lavobada pembemsi kan geldi.doktora gittim vajinal ultrason yaptı herşey normal dedi progestan verdi.yinede korkuyorum,aynı durumu yaşayan varsa yardım etsin.neyapmalıyim?
  2. dış gebelik geçirenler yardım edin

dış gebelik geçirenler yardım edin

dış gebelik geçirenler slm subat 2010da dış gebelik geçirdm.ocak ayında tekrar gebe kaldm.oda düştü.simdi de kasık agrım var.korkuyorum.sizinde kasıklarınızda çok agrılar varmıydi?yardm edın.ins.diş gebelik degildr.
  3. Gebelikte Gaz Sancısına Ne İyi Gelir lütfen yardım edin.

Gebelikte Gaz Sancısına Ne İyi Gelir lütfen yardım edin.

Gebelikte Gaz Sancısına Ne İyi Gelir lütfen bu konuda çok perişanım bana yardımcı olun kızlar sizde de varmıydı gaz sancısı nasıl geçerdi? Gazım çok fazla buna bir çözüm bulmam şart oldu artık:S
  4. Gebelikte Mide Bulantısı Nasıl Geçer lütfen yardım edin!

Gebelikte Mide Bulantısı Nasıl Geçer lütfen yardım edin!

Selam kızlar ben 3 aylık hamileyim ve mide bulantılarından ne yatabiliyorum ne de yemek yiyebiliyorum bu mide bulantıları nasıl geçer lütfen yardım edin siz hamile hanımlar Gebelikte Mide Bulantısı Nasıl Geçer bana da söyleyin:(
  5. Yardım edin !!!!

Yardım edin !!!!

merhaba ben birini seviyorum ama onun beni sevip sevmediğini bilmiyorum . nisan ayının 25 inde çıktım 26 sında ayrıldı nedenide 5. sınıfta beni sevdiğini solediğinde ( tabi küçüktüm şimdi sekize geçtim ) öğretmene şikayet etmekmiş . geçen günde facebook ta konuşurken bana göz kırpma ve öpücük işaretlerini gönderdi . çok kafam karışık . bana yardım edin . ona nasıl davranmalıyım . nasıl...

Sayfayı Paylaş