yardım istiyorummmm

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında tubitt tarafından paylaşıldı.

1. tubitt

tubitt Member

ertesi gün hapından sonra kanama olmazsa ertesi gün hapı kanama olmazsa
    Arkadaşlar ben erkek arkadaşımla beraber oldum içimed boşalmadı.sadece korktuğumuz için ertesi gün hapı aldım.Hapı aldıktan 1 hafta sonra kanamam oldu.Ama adetimin olmasına daha 2 hafta vardı.Hapı aldıktan snra bulantı falanda olmadı.Hamile değilimdir dimi :(

2. Misafir

Misafir Kayıtsız Kullanıcılar

Büyük ihtimal ile hamile değilsinizdir diye düşünüyorum. Kanamam oldu demişsiniz adet gibimiydi bunları söylerseniz daha net bişeyler söyleyebiliriz. Bazen bu tarz haplar lekelenme yapabilir.

Dip not: Açtığım konulardan biliyorum, kimse yanlış anlamasın :D

3. tubitt

tubitt Member

çok aşırı bi kanama olmadı aslında.adetin bitmesine yakın az gelir ya kan aynı öyle

4. Misafir

Misafir Kayıtsız Kullanıcılar

Büyük ihtimal ile dediğim gibi hapın etkisi olabilir. Hem partneriniz içinize boşalmamış, korkulacak bişey yok :) Yinede en sonuç, zamandır. Endişe etmeyin bence:)

5. unforgiven

unforgiven Member

canım merak etme hamile kalmak o kadar basit değil insanlar bunun için senelerce uğraşıyor bende evlendikten kaç ay sonra kaldım mesela o kadar çabaya rağmen... için rahat olsun ertesi gün hapı son derece etkili zaten korkulacak bi durum yok

yardım istiyorummmm konusuna benzer içeriklerimiz
  1. moral istiyorummmm

[B][I]arkadaşlar 8 ay önce nişanlımdan ayrıldım ve sunda üç aydan beri bı sefgılım var ve bana evlenme teklifi etti :18:ama ben korkuyorum 8 aydan sonra cok erken farkındayım ama onu gercekten cok sevıyorum.mılletın azı torba deyılkı mukelım sımdı bın suru sey dıcekler ben herseye hazırladım kendımı.ne olursa olsun duymamazlıktan gelıcem bu durumda ilgiye şevkate pofpoflanmaya ilhtiyacım var...
  2. bende sevgi istiyorummmm..

gerçekten ilgiye çok ihtiyacım var...hepinizden kocaman ilgi bekliyorum..
  3. Yardım :(

Kızlar eşim inancı farklı mayıs ta 2 sne olucak evleneli ama kafama şu takıldı yarın bir gün çocuğumuz oldugunda nolucak .eşimle konuşamadım hiç içimde dert ya bi yardım lütfn :(
  4. Yardım !!

Selam Melekler :) Benim bir derdim var yardımcı olursanız sevinirim. Ben 10 kilo kadar zayıfladım ama bir türlü karın ve bel çevresindeki yağlarım gitmiyor çok mutsuzum :( Sürekli egzersiz yapıyorum ama işe de yaramıyor sanırım. Bildiğiniz en etkili göbek ve bel egzersizleri varsa paylaşırsanız sevinirim :) Şimdiden teşekkürler Melekler
  5. yardım....

merhabalar avukat bey size bir sorum olacaktı cevaplarsanız sevinirim . Şimdi kısaca anlatayım durumu.Benim annemin babası öldü. Ve ölmeden önce vasiyet fln tarzı bişi yazmadı ve toprakları bölüşülemedi.Her bölüşülmeye kalktığında kavga cıkıyor :D:D yeni bir yasa cıkacakmış acaba böyle bişi varmı onu soracaktım.Toprak bölüşümüne devlet el atıyormuş yani biz elimizi değmeden mahkeme mahkeme...

Sayfayı Paylaş