yardım istiyorummmm

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında tubitt tarafından paylaşıldı.

1. tubitt

tubitt Üye

ertesi gün hapından sonra kanama olmazsa ertesi gün hapı kanama olmazsa Arkadaşlar ben erkek arkadaşımla beraber oldum içimed boşalmadı.sadece korktuğumuz için ertesi gün hapı aldım.Hapı aldıktan 1 hafta sonra kanamam oldu.Ama adetimin olmasına daha 2 hafta vardı.Hapı aldıktan snra bulantı falanda olmadı.Hamile değilimdir dimi :(

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Büyük ihtimal ile hamile değilsinizdir diye düşünüyorum. Kanamam oldu demişsiniz adet gibimiydi bunları söylerseniz daha net bişeyler söyleyebiliriz. Bazen bu tarz haplar lekelenme yapabilir.
    Dip not: Açtığım konulardan biliyorum, kimse yanlış anlamasın :D

3. tubitt

tubitt Üye

çok aşırı bi kanama olmadı aslında.adetin bitmesine yakın az gelir ya kan aynı öyle

4. Misafir

Misafir Forum Okuru

Büyük ihtimal ile dediğim gibi hapın etkisi olabilir. Hem partneriniz içinize boşalmamış, korkulacak bişey yok :) Yinede en sonuç, zamandır. Endişe etmeyin bence:)

5. unforgiven

unforgiven Üye

canım merak etme hamile kalmak o kadar basit değil insanlar bunun için senelerce uğraşıyor bende evlendikten kaç ay sonra kaldım mesela o kadar çabaya rağmen... için rahat olsun ertesi gün hapı son derece etkili zaten korkulacak bi durum yok

6. tubitt

tubitt Üye

çok teşekkür ederim içimi rahatlattınız :)

yardım istiyorummmm konusuna benzer içeriklerimiz
  1. moral istiyorummmm

arkadaşlar 8 ay önce nişanlımdan ayrıldım ve sunda üç aydan beri bı sefgılım var ve bana evlenme teklifi etti :18:ama ben korkuyorum 8 aydan sonra cok erken farkındayım ama onu gercekten cok sevıyorum.mılletın azı torba deyılkı mukelım sımdı bın suru sey dıcekler ben herseye hazırladım kendımı.ne olursa olsun duymamazlıktan gelıcem bu durumda ilgiye şevkate pofpoflanmaya ilhtiyacım var :D :18:
  2. ilk yardım dersi ilk yardım çantasında neler olmalı

ilk yardım çantasında bulunanlar ilk yardım çantasında neler bulunur çantasının özelliği çantasının özellikleri özelliği nedir ilk yardım çantası, ilk yardım dersi.. Ani olarak hastalanan veya kazaya uğrayan kimseye anında, olay yerinde ve çevre imkanlarından yararlanılarak yapılan, tıbbi olmayan geçici müdahaleye İLKYARDIM denir. İLKYARDIMDA AMAÇLAR : 1- Hayat kurtarmak 2- Durumunu korumak 3-...
  3. bende sevgi istiyorummmm..

gerçekten ilgiye çok ihtiyacım var...hepinizden kocaman ilgi bekliyorum..
  4. yardım edn!!!!!!!

melekler bnm bi sevgilm var geçn gün öpşmk istedi ama bnm bu kkonuda hiçfikrm yok ve ona hazr olmadığımı söyledim yol bulun bana ltfen!!!!!!!
  5. yardım :)

kızlar pazartesi güü kayınvaliden ve görümcem çaya gelicek.çayın yanında ne yapıcamı henüz düşünmedm ne yapsam ya çok kararsızım yardım lütfen tarifleryle beraber yazarsanız ço sevinirim:) öpüldünüz şimdiden tşkrler:yemek: :d015:
  6. yardım.. :S

Normalde 26 günde bir adet görüyorum ben fakat bu ay 30 gün oldu yani 4 gün geçti gecikti halen adet olmadım hafiften karın ağrım da var bilgisi olan var mı neden olmadım daha normal mi bu durum ? Kötü bişeyse diye korkuyorum da.. evli değlim bekarım da ayrıca bunu da belirteyim...
  7. Yardım yardım aciillll ...

Öncelikle merhaba.Bana yardımcı olursanız sewinirim.Ben yaklaşık son 1 yıldır kronik idrar yolu enfeksyonu çekiyorum. defalarca doktora gittim lakin antibiyotik verdi sürekli ama hiç bir sonuç alamadım.bitkisel kürlere başvurmayı düşünüyorum aranızda bununla ilgili herhangi bir bitkisel kür var mı biliyorsanızz lütfen bana yardımcı olun şimdiden teşekkürr ederimm:eller::tik:
  8. yardım....

merhabalar avukat bey size bir sorum olacaktı cevaplarsanız sevinirim . Şimdi kısaca anlatayım durumu.Benim annemin babası öldü. Ve ölmeden önce vasiyet fln tarzı bişi yazmadı ve toprakları bölüşülemedi.Her bölüşülmeye kalktığında kavga cıkıyor :D:D yeni bir yasa cıkacakmış acaba böyle bişi varmı onu soracaktım.Toprak bölüşümüne devlet el atıyormuş yani biz elimizi değmeden mahkeme mahkeme...
  9. Çok acil yardım edinn samsung galaxy ace hakkında yardım istiyorum

Kızlar sizden bi yardım istiyorum. Ben yeni telefon aldım samsung galaxy ace. Az öncede pc de gördüm abim bi programa bakmış. Android telefon takip programı diye bişey :S Bunu telefona yüklediğinizde bütün mesajlar konuşmalar aklınıza gelebilicek herşey sizin hiç haberiniz olmadan karşıdakinin telefonuna gidiyo. Kamera kaydı bile yapıyo program. Tele farklı bi hat tak anında sms yada email ile...
  10. Yardim :(

Ben 18 yasindayim ve adet degilim ve haftalardir kanamam var hem kan geliyo bazen bazen kahverengi oluyo bazen cok koyu kahve ama hep kanamam var yani. Ve kotuuu kokuyoooo cok korkuyorum doktora gitmeye kanseer miyim sizce :( anneannem rahim kanseri olmustu onunda kanamasi ve kokusu oluyodu bildigim. Ne dusunuyosunuz

Sayfayı Paylaş