gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Yardım Tırnak uzatmanın yolları

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar tırnaklarım bir türlü uzamıyor. Sağlıklı ve iyi bir şekilde tırnaklarımı nasıl uzatabilirim bunun için kür vs var mı neler kullanıyorsunuz iyi tırnak uzaması için. Benimkisi az bişi uzuyor kırılıyor bunu nası düzgün şekilde uzatırım tırnaklarımı nasıl sağlıklı ve dengeli olarak uzatabilirim kırılmadan.

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz, Bir tas ılık suya bir çorba kaşığı tuz, birer tatlı kaşığı limon suyu ve sirke, bir çay kaşığı zeytinyağı koyun ve ellerinizi tutabildiğiniz kadar bu suda tutun. Her akşam bunu uygulamaya devam edin, tırnaklarınızı güçlendirecektir. Ayrıca tırnaklarınızı limonla ve badem yağıyla ovabilirsiniz. Bu formülleri ölçülerini artırarak ayaklarınız için de uygulayın. Tırnak kırılmaları neden olur Tırnaklarınızın çatlamasının nedeni sizin demir eksikliği ve kansızlık yaşamanızdır. Bence önce bir doktora gidin ve tahlil yaptırın. B12 ve A vitamini alın. Her sabah bir çorba kaşığı çökelek yiyin. Kara üzüm ile beslenin.

Yardım Tırnak uzatmanın yolları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. daha hızlı saç uzatmanın yolları!

daha hızlı saç uzatmanın yolları!

saç uzatma yolları saç uzatmanın yolları saçı uzatmanın sac uzatmanin yollari hızlı Saç köklerimiz saç tellerine hayat veren organlarımızdır. Saç köklerimiz normal koşullarda saç tellerine yeni kısımlar ekliyerek saçları uzatırlar. Günümüzde saç yapımını hızlandıracak bir çözüm henüz bilinmemektedir. Bazı ilaçların kullanımı, beslenme bozuklukları stress gibi faktörlere bağlı olarak saç...
  2. Photoshopta Tırnak Uzatma

Photoshopta Tırnak Uzatma

tırnak uzatma yolları tırnak uzatma yöntemleri uzatmanın püf noktaları uzatmanın yolları cvp hızlı yöntemleri yardım Uzatma Slm photoshop sevenleri photoshop sayfamıza hoşgeldiniz.Bugünkü photoshop dersimizle birlikte photoshop dersimizle birlikte photoshopta tırnak uzatma nasıl yapılır aşama aşama göreceğiz.Photoshopta tırnak uzatma dersimiz son aşamada aşağıdaki gibi olacaktır. 1-Öncelikle...
  3. Saç uzatmanın doğal yolları

Saç uzatmanın doğal yolları

doğal saç uzatmanın yolları saç uzatmanın doğal yolları çoğaltma yöntemleri doğal saç uzatma, doğal saç uzatma yöntemleri, doğal saç uzatma kürleri, doğal saç uzatmak, doğal saç uzatma teknikleri Herkes gibi bende doğal bir şekilde hızla ve sağlıklı olarak saçlarımı uzatmak isterim. Hem bunu kim istemez ki ? Peki neler yapmak gerekiyor ? Öncelikle saçımızın tipini iyi tanımak ve ona göre...
  4. Doğal Yollarla Boy Uzatma Teknikleri

Doğal Yollarla Boy Uzatma Teknikleri

Doğal Boy Uzatma Teknikleri Doğal Olarak Boy Uzatma Sevgili melekler, bu yazımızda doğal boy uzatma teknikleri hakkında sizleri kısaca bilgilendirmek istiyoruz :) Genellikle normal insanlar için de, boyları nasıl olursa olsun, 5 -7 santim uzama potansiyelleri vardır.Tabi ki hiçbir zaman Shaquille O’Neal (1 basketbol oyuncusu ) olamayacaksınız, ama boyunuza bir kaç extra santim...
  5. Doğal yollarla kirpik uzatmanın yolları

Doğal yollarla kirpik uzatmanın yolları

Kirpiklerinizin kısalığından yakınıyorsanız eğer doğal yöntemlerle kirpiklerinizi besleyerek ve güçlendirerek daha uzun ve gür olmasını sağlayabilirsiniz. Evde kolayca uygulanabilen ve oldukça ekonomik olan bu doğal kirpik uzatma yöntemleri, kirpiklerinin kısa ve seyrek olmasından yakınanlar için. Bu yöntemlere geçmeden önce kısa bir hatırlatma yapalım; tüm bu uygulamalar sırasında sabırlı...

Sayfayı Paylaş