gebe
  1. ayse izmirli

ayse izmirli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Yardımcı olurmusunuzz

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında ayse izmirli tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar ben 5 aylık evliyim bu ay adetim 2 gün gecikti ve dün sabah kahverengi kan geldi hayatımda ilk defa böyle bişiyle karşılaştım arada kırmızı sonra gene kahverengi geliyo bugün 2.günüm neden olmuş olabilir yardımcı olurmusunuz bana lütfen.. Teşekkürler..

2. a.özlem

a.özlem Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    566
    Ödül Puanları:
    93
    cnm hkahverengi leke hamilelik de yerleşme belirtiside olabilir baska birşeyin belirtiside en doğru sonuca kan testi yaptırarak ulaşırsın... hayırlsı olsun inşallah

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Enfeksiyon varsa kahverengi lekelerde gelebilir. Ama hamile isen bu lekeler düşük belirtisi olduğundan dolayı mutlaka bir uzman hekime görünmende fayda var.

4. ayse izmirli

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    doktora gtmiştim gecen ay bnm adetim çok şiddetli karın ağrısı ve miğde bulantısı ile geçiyo buna en iyi çözüm doğum kontrol hapı demişti bende kullanırım dedm adet gördüğün ilk günden itibaren kullan dedi kahverengi kan gelmesine rağmen kullndım dün bugnde kullandm

- - - Updated - - -

doktora gtmiştim gecen ay bnm adetim çok şiddetli karın ağrısı ve miğde bulantısı ile geçiyo buna en iyi çözüm doğum kontrol hapı demişti bende kullanırım dedm adet gördüğün ilk günden itibaren kullan dedi kahverengi kan gelmesine rağmen kullndım dün bugnde kullandm

5. ayse izmirli

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    leke derken nasıl bişi yani??

Yardımcı olurmusunuzz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yardımcı olabilirmisiniz :((((

yardımcı olabilirmisiniz :((((

kızlar ben en son 19 kasımda adet oldum....normalde 16 sında veya dün en olmadı bugun hasta olmam gerekiyodu...geçen hafta gece şiddetli baş ağrısıyla acile gittim kanda gebelik testi yaptılar ama sonuç negatfti..tüm umudum tükendi tabi..şimdi adetm gecikmeye başladı ve hiç bi adet belrtim yok sadece belim ve başım ağrıyor ve zaman zaman kasıklarımda batmA hissi oluo acaba hamile olabilirmiyim...
  2. kizlar bana yardimci olurmusunuzz....lütfen

kizlar bana yardimci olurmusunuzz....lütfen

kizlar ben 33 haftalik hamileyim ve hamile kaldigimdan beri hic nezlem dogru düzgün gitmedi burun tikanikligi vs. vs.. 5 yasind abide kizim varr ona hamileligimde böyle olmamistim kizlar baska bi sorun ise devamli kulaklarimda basinc oluyorr ve dün yine basladi cok rahatsiz oluyorum doktora gittik bisey yok dedi kizlar gecermi sizce bu durum beni cok rahatsiz ediyorr lütfen dualairnizi...
  3. yardımcı olurmusunuz

yardımcı olurmusunuz

Benım sorum olucaktı inş dogru yere yazıorumdur. ben 21 yasındayım ve bu yasıma kadar adetim hep düzensiz oldu bazen 1 ay boyunca kanama geldıgıde oldu bazen hıc olmayıp ertesı ay 2 kere oldugum bıle oldu. bunu ıcın doktora gıttım bana bısey olmadıgını ama kıst olabılcegını soledı daha bekar oldugum ıcın ınceletmedım. yakında evlenecegım kist olmasından korkuyorum. belirtileri nelerdir...
  4. yardımcı olurmusunuzzz

yardımcı olurmusunuzzz

arkadalar bende aranıza yeni katıldım beni bilgilendirirseniz cok sevinirim ben ilişkiden 3 4 gün sonra kan tatlılı yaptırdım baska gebelik içim sunuc 00.100 cıktı erkenmı yaptırmısım bırde adetime 3 gün var ama her zaman 10 gun erken gelirdi bu sefer gelmedi mide bulantım var kasık agrım cok cok var 1 senedir cocuk istiyorum acaba hamılemıyımdır
  5. yardımcı olurmusunuz

yardımcı olurmusunuz

iyi akşamlar ben en son 15 eylülde adet oldum şimdi kasıklarım belim midem ağrıyor hamile olabilirmiyim ?

Sayfayı Paylaş