gebe
  1. ebru oğur

ebru oğur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

hamilelik

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında ebru oğur tarafından paylaşıldı.

merhaba kızlar bana yardımcı olurmusunuz ben 15 eylülde adet gördüm ekim 2 sindede damala damla kan geldi sadece 1 saatlik bişiydi sonra da kahverengi akıntı geldi sizce hamilemiyim b

hamilelik konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamilelik

hamilelik

Oncelikle herkese merhaba.bi sorum olacak ben pko hastadiyim.hamile kalmak istiyorum ama 3 aydir denememize ragmen olmadi.dr.a gitmek istemiyorum.benim prolaktinim yuksekti bir tek.benimle ayni durumda olup hamile kalan varsa buraya yazabilirmi lutfen.cvplarinizi bekliyorum.simdiden tesekkurler
  2. hamilelik

hamilelik

Merhaba arkadaslar, esimle adetimden 1 gün sonra korunmasiz iliskiye girdik.Hemen ardindan sabahlari kahveringi akinti gelmeye basladi.Akintinin kokusu yok.Bel agrisida var hafif hafif.Tabi bunlar kuruntuda olabilir ama.Akinti beni düsündürüyor!!!Basina benzer bir olay gelip hamile kalan var mi?Ardindan 1 hafta sonra akinti kesildi.Simdide gögüsler basladi agrimaya.Adetime 12 gün kaldi.Cevap...
  3. hamilelik

hamilelik

Benim adettimden 2 gün geçti tahlil yaptırdım 1.20 çıktı ama geç olduğu için doktora gösteremedi ama ben hep aynı günde adet oluyordum ilk kez böyle oldu gecikme oldu acaba hamilemiyim degilmiyim bende bilmiyorum
  4. Hamilelik

Hamilelik

Merhaba hanımlar benim adetim 9 gündür gecikti ilk defa böyle bişey oldu evlendiğimizden beri,çünkü füzenli adetim oluyordu,idrar testi negatif cıktı dün kan testi yaptırdım yarın alıcam sonucu bütün hamilelik belirtileri var yorgunluk halsizlik uyku hali mide bulantısı baş dönmesi,adet olucakmiş hissi,ama korkuyorum kan testi negatif çıkarsa diye adeti gecikip idrarda negatif çıkıp kan...
  5. hamilelik

hamilelik

merhabalar adetime 2 gün var yumurtlama günümde çalışmalrı yaptım fakat adet agrısı gibi şikayetlerim sizce idrar testi yapsam cıkar mı yoksa adetimin geçmesini mi beklemeliyim bebiş için çok sabırsızlanıyorummmm:)

Sayfayı Paylaş