gebe
  1. asiyesil

asiyesil Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

hamilemiyim gitgide adetlerim düzensizleşti

Konu, 'Öneri-Soru-Sorunlarınız' kısmında asiyesil tarafından paylaşıldı.

hamilemiyim? 19 aylık bir kızım var.6-7 aydır 2.çocuk olmasını istiyoruz eşimle birlikte.ama her defası başarısız oluyor.gitgide adetlerim düzensizleşti.yumurtlama zamanlarımıda ayarlayamıyorum artık.son adetim daha bir değişik oldu.ilk günü lekelenme oldu.karın ağrısı,bel ağrısı ama 2.gün kahverengi bir şekilde akıntı oldu hala karın ağrısı var.normaldede ağrım olur ama ilk günü olur ve geçerdi.bugün 3.günü damla damla gene kahverengi ve gene karın ağrım ara ara oluyor.test yapmadım.negatif sonuç almaktan korkuyorum.sizce üstüne görme olabilirmi?üstünü görmede karın ağrısı oluyormu bilmiyorum.

2. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    anlattıkların üsütüne görmeye benziyo bence bi test yap inş hamilesindir cnm hayırlı haberlerini beklerm

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Geçen gün doktoruma bu kahverengi akıntılarla ilgili üstüne görmemi acaba diye sorduğumda bana hayır aslında o lekeler düşük riski taşıyor ama hamileler sanıyor adet olduklarını demişti..

4. asiyesil

asiyesil Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ettim canım benim.insan bu zor anlarda derdinden anlayacak bilgili insanlara ihtiyaç duyuyor.bir kaç gün daha beklemeyi düşünüyorum.bakalım hayırlısı elbet çıkar.Allah nasip ettiyse bu bebişi bize.biraz zorluyor bizi ama buda değerini bilmemiz için olsa gerek.öpüyorum.

5. sevde 7

sevde 7 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113
    asi şimdi hamilemisin sayfaları gezsiniyodum okudum benimde durumum sana benziyo allah yar ve yardımcımız olsun

hamilemiyim gitgide adetlerim düzensizleşti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adet olmadım acaba hamilemiyim ?

Adet olmadım acaba hamilemiyim ?

merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım uzun zamandır yazdıklarınızı okuyorum. bende 5 aylık evliyim. evlendiğimden beri 18 ile 20 günde bir adet oluyorum ama bu ay 30 gün oldu hala adet olmadım 4 gün önce test yaptım negatif çıktı:(:( ne yapmam gerekiyor acaba hamlemiyim biri bana yol gösterse sevinirim. şimdiden teşekkür ederim...
  2. Adet oldum hamilemiyim

Adet oldum hamilemiyim

Adet oldum hamilemiyim Adet oldum hamile kalırmıyım Adet oldum hamile olabilirmiyim Hamilelik için çalışmalar yapan ve regl olduktan sonra bile bu soruları kendine yöneltenlerden misiniz ? O zaman bu konuyla lakalı ( ki evet kabul ediyorum tüm kadınlar evet der çünkü ) sizlere bilgiler vermek istiyorum. Öncelikle lütfen aşağıda başlıkları bulunan daha önceden açılmış konularımızı...
  3. adetim gecikti.. hamilemiyim acaba?

adetim gecikti.. hamilemiyim acaba?

Merhaba.. Dogum kontrol hapini birakali 4 ay oldu. Her ay umutla bekliyorum gebe olmayi ama malesef her ay hayal kirikligina ugruyorum. Bu ay adetime 1 hafta kala kahverengi akintim old. Iki gun ust uste birkerelik. Dün adetim gelmesi gerekti ve hala gelmedi. Zaman gectikce daha cok heycanlaniyorum. Yarin gebelik testi yapicam gelmezse. Iki gundur de surekli wc ye cikiyorum. Ve bi kac gun...
  4. Adetim gecikti hamilemiyim

Adetim gecikti hamilemiyim

Merhaba benim adetim gecikeli 6 gün oldu dün hem idrar hem kan tahlili yaptırdım ama negatif çıktı hamile olma şansım var mı ?
  5. Spiralim var adetim geçti hamilemiyim ?

Spiralim var adetim geçti hamilemiyim ?

yardım edin lütfen spiralle hamile kalınırmı :(

Sayfayı Paylaş