gebe
  1. gülçin_1

gülçin_1 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

yardımınıza ihtiyacım var?

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında gülçin_1 tarafından paylaşıldı.

gebeliğimde problem mi var? arkadaşlar bana akıl verin lütfen.benim sat tarihim 9 aralık.ama gebelik şüphesiyle bugün doktora gittim beta hcg değeri 1113 çıktı.doktor ultrasonla baktı kese göremedi.duyduğum kadarıyla 1500 olmadan kese görülmezmiş. sizce doğrumu bu? benim durumum ne şimdi_?üstüne falanmı gördüm acaba?çünkü daha adetim bile gecikmedi ?

Son düzenleme: 8 Ocak 2011
  2. elçin&su

elçin&su Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    136
    Ödül Puanları:
    0
    canım 1500 lerde grünmesi lazım bu yarın bi daha test yptır eğer elindeki değer iki gün içinde ikiye katladıysa sorun yoktur ve bi kaç güne kadar görünmesi gerekir dr ne dedi?

3. gülçin_1

gülçin_1 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    doktor hcg değerimi bilmiyordu ultrasonda bakarken.göremeyince kan istedi ama çok geç vereceklerini söyleyince bende özel hastaneye gidip orda yaptırdım.1113 çıktı.elimde tam bir ay önceki hcg değerimde var 0.18. artık ben anlam veremedim bu duruma.bugun doktorun muaynanesine gidicem vajinal ultrasonla baksın diye..bana dua ette bir sorun olmasın canım,çünkü çok korkuyorum...

4. elçin&su

elçin&su Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    136
    Ödül Puanları:
    0
    canım hiç korkma dualarım seninle vajinal ultrasyonda hemen grünür zaten içini ferah tut gelişmelerden haberdar etmeyi unutma rabbim yardımcı olsun içine ferahlık huzur versin bebişini sağ salim kucağına almayı nasip etsin

5. gülçin_1

gülçin_1 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlar, fikirlerinizi okudukça rahatladım:)

6. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Değerlerin oldukça yüksek çıkmış kese olayına gelince genelde 6/7 haftalarda görülüyor ikiz gebelik olabilir diye düşünüyorum gelişmelerden bizleride haber et olurmu canım:)

7. elçin&su

elçin&su Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    136
    Ödül Puanları:
    0
    daha gitmedin mi doktora ?

8. gülçin_1

gülçin_1 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    eve yeni gelebildim kızlar ve sonuçlar çok iyi :nazar: 4-5 mm büyüklüğündeymiş.. 2 hafta sonra gidip kalp atışı kontrol edicez. dualarınız için teşekkürler canlarım:)

9. elçin&su

elçin&su Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    136
    Ödül Puanları:
    0
    tebrik ederim canım darısı tüm isteyenlerin başına

10. gülçin_1

gülçin_1 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    amin kızlar allah herkese tattırsın bu duyguyu inş. sağsalim kucağıma almayıda nasip eder:)

11. best_dream

best_dream Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    512
    Ödül Puanları:
    0
    Canım tebrik ederim.Şimdi dua etme sırası sende.Bizler içinde dua et mutlaka.İnşallah bu ay tüm bekleyenler o güzel haberi alsınlar.:esra:

yardımınıza ihtiyacım var? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var

Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var

Adet olamıyorum geçenlerde gebelik testii yaptım negatif çıktı neden olmuyorum lütfen yardımcı olun çıldırıcam yoksa
  2. melekleeeeeer yardımınıza ihtiyacım var

melekleeeeeer yardımınıza ihtiyacım var

birçoğunuzun bildiği üzre sevgilim konyada askerlik yapıyo ve yemin töreni var 24 ünde. onun ailesiyle birlikte gidicez. yemin töreninden sonra evci çıkabiliyo yani orda kalabilirsek o da bizle kalabilcek pazar gününe kadar. netten araştırdım otelleri falan ama pahalı. konya meramda arıyoduk bu arada. günlük kiralık evlere bakim dedim netten ama pek birşey bulamadım. öğretmenevine baktık kişi...
  3. yardımınıza ihtiyacım var melekler

yardımınıza ihtiyacım var melekler

sevgili melekler;bir kaç günlüğüne tatile gitmek istiyorum.izmir tarafına ama oraları hiç bilmiyorum.biraz yanlız kalıp düşünmeye ihitiyacım var.evliliğim hakkında.ancak bi r yer bulamadım bir türlü.bileniniz varsa bana yardımcı olabilirmi.bir pansiyon otel adı verebilirmi. yanlız sakin ve güzel bir yer olmalı.sadece deniz ve patırtı aramıyorum..ne olur yardım melekler.bu tatil benim için çok...
  4. Yardımınıza ihtiyacım var melekler

Yardımınıza ihtiyacım var melekler

Melekler pazartesi komşular sabah kahvaltısına gelecekler bana onlara neler hazırlasam düşünüp duruyorum bana bu konuda yardım edrseniz çok memnun kalırım
  5. Yardımınıza ihtiyacım var

Yardımınıza ihtiyacım var

merhaba. ben erkek arkadaşımın evinde kaldım ve banyo yaparken onun cinsel bölgesini temizlediği jiletle kendi cinsel bölgemi temizledim farketmeden. Acaba hamile kalma şansım var mı?

Sayfayı Paylaş