gebe
  1. god is love

god is love Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    8

Yardımlarınız lazım :(

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında god is love tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlarım yeni taşındım yaklaşık 2 ay oldu tuvalet ve banyomdan gelen kokulara engel olamıyorum temizlik hastası oldum hergün ozon ve çeşitli kokularla engellemeye çalışıyorum ama bitmiyo bu rezillik ne yapmam lazım :((

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Apartmanın havalandırmasının yetersiz oluşundan dolayı bu tür kokular oluşuyor özelliklede rüzgarlı havalarda daha çok yayılıyorlar. Bir kere sürekli temiz tutacaksın ve marketler de bulunan koku giderici tabletlerden kullanabilirsin.

3. god is love

god is love Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    8
    Devamlı olarak kullanıyorum ama bir türlü gideremedim ya

4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Açık biryer bırakma ve mutlaka wcmatik kullan cnm.

5. canelif

canelif Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    slm,hani su yorganlara yada ceyiz sandiklarina konan su kokulu seyler varya onlarin kokusu cok keskin,onlari acikta biryerde bulundurabilirsin,yada lavaboya bir kactane icine koy .eridikce yenisini koyarsin.adini hatirlayamadim ama .

Yardımlarınız lazım :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ilk Yardim

Ilk Yardim

Çantanin basit ya da detayli olmasi, kullanacak kisinin tibbi bilgisine ve bir saglik kurumundan ne kadar uzakta olduguna göre degisir. Sehir merkezinde oturan bir kisinin ihtiyaçlari daha azken, dagda kamp yapanlarinki daha fazladir. Evde kullanilan ilkyardim çantalarinda genellikle küçük yaniklar, küçük kesikler, siyriklar, böcek sokmalari, burkulmalar, incinmeler, basit agri ve atesin...
  2. yardıma etmeniz lazım lütfen

yardıma etmeniz lazım lütfen

melekler benim sorunum çok karışık. sevglm bi başka kızla beni aldatıyor.yardım etmeniz lazım lütfen ne yapmalıyım???
  3. yardımınız lazım

yardımınız lazım

göğüslerim büyük küçülmesi için ne yapabilirim
  4. aciiiiilll yardim

aciiiiilll yardim

13 de adet oldum 18 de test yaptim sonuc 0.100 cikti vw hala rgl.olamadim klomen tedavisi goren bir kisiyim polikist over var ne yapacagim nasil bir yol cizecegim bilmiyorum :(
  5. aciiiiilll yardim

aciiiiilll yardim

13 de adet oldum 18 de test yaptim sonuc 0.100 cikti vw hala rgl.olamadim klomen tedavisi goren bir kisiyim polikist over var ne yapacagim nasil bir yol cizecegim bilmiyorum :(

Sayfayı Paylaş