gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yaşama Dair Etkileyici Sözler

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Yaşama Dair Anlamlı Sözler Yaşama Dair Etkileyici Sözler

Merhaba Melek'ler... Bu sayfamızda hayata dair etkileyici ve anlamlı süper sözleri paylaşıma sunuyoruz. İlgili arkadaşlar, işte size en güzel yaşama dair sözler, yok bundan güzelleri :)

* Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür.... Bir orman gibi kardeşçesine... (Nazım Hikmet)

* Gülmek için mutluluğu beklersen, tebessüm bile edemeden ölürsün.

* Dostlarınla öyle yaşa ki düşman olduğunda hakkında söyleyecek sözleri olmasın.

* Düşmanlarınla öyle yaşa ki dost olduğunda yüzün kızarmasın.

* Hayatta neyin önemli olduğunu keşfetmek için bir felaket beklememek gerekir.

* Ne dün yaşanabilir yeniden, ne mümkündür yarını yaşamak şimdiden.

* İyi yaşamak için acele et ve şunu bil ki hergün başlı başına bir yaşamdır.

* Yaşamak direnmektir. Ölmekse zaafiyet.

Yaşama Dair Etkileyici Sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yaşama dair...

yaşama dair...

Is yasaminda onemli yerlere gelmis bir grup eski mezun arkadas grubu universitedeki hocalarindan birini ziyarete gitmis. Cesitli konular konusulduktan sonra sohbet isin yarattigi strese ve hayatin zorluklarina gelmis. Yasli üniversite hocasi ziyaretçilerine kahve ikram etmek üzere mutfaga gitmis ve degisik boy, renk ve kalitede bir çok fincanin bulundugu bir tepsiyle geri dönmüs. Kimi...
  2. Yaşama Dair Anlamlı Sözler

Yaşama Dair Anlamlı Sözler

Arkadaşlar bana Yaşama Dair Anlamlı Sözler lazım sizden bu konuda yardım bekliyorum
  3. Yaşama Dair Anlamlı Sözler Facebook

Yaşama Dair Anlamlı Sözler Facebook

Hayata dair anlamlı sözler facebook Yaşama dair anlamlı face sözleri ♥ a$k.. nasıL özLem duyuyorum yokLuğuna ve nasıl üzüLüyorum çaresizliğime.. Kalabalıktaki yalnızlığıma üzülüyorum.. ♥ "Ya tam açacaksın yüreğini, ya da hiç yeltenmeyeceksin! Grisi yoktur aşkın, ya siyahı, ya beyazı seçeceksin.” Kadının kalbine acı yerine sevgi, Sırtına sopa yerine şefkat, Gözlerine yaş yerine gerçek...
  4. Yaşama Dair Güzel Sözler

Yaşama Dair Güzel Sözler

yaşama dair sözler yazılar ve özlü sözler arıyorum kızlar.Bana yaşamın önemini ve anlamını kısa şekilde güzel sözlerle yazar mısınız. önerleriniz var mı şimdiden tşkler.
  5. Yaşama Dair Söylenmiş Anlamlı Sözler

Yaşama Dair Söylenmiş Anlamlı Sözler

bu konu yaşama dair söylenen sözler hakkında bilgiler içermektedir. Yaşama dair ünlü kişilerin söylemiş olduğu birbirinden değerli ve anlamlı sözleri sizlerle paylaşıyoruz. İster msn iletisin de isterseniz facebook profilizde kişisel olarak arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Paraya ihtiyacın yokmuş gibi çalış.. Kimse seni üzmemiş gibi sev.. Kimse seni seyretmiyormuş gibi dans et.. Kimse...

Sayfayı Paylaş