gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Yaşar - Gözyaşınla Yaz

Konu, 'Çöplük' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Oturup yazdım sana bunları
    Olmuyor aşkım olmuyor ayrı
    Sevgilim unuttum gayrı yolları
    Bana mektubunu gözyaşınla yaz
    Unutup yazdım sana bunları
    Son umut aşktı ara bunları
    Kalem unuttu belki yazmayı
    Unutup yazdım sana bunları
    Son umut arşınladı yolları
    Kalem unuttu belki yazmayı
    Böyle mi olması aşkımıza mübah
    Sevgilim gözlerin seneler geçer aklımda
    Hem sana hem bana aşkımıza günah
    Sevgilim gözlerin seneler geçer aklımda
    Olur mu sandın olmuyor aşkım
    Sensiz bana güneş doğmuyor aşkım
    Bugün olmuyor yarın olmuyor
    Bir sevip beni bir sevmiyorsan
    Söz verip bana hiç gelmiyorsan
    Bu aşk sevgilim burada biter
    Sana sevgilim iyi sevmeler

Yaşar - Gözyaşınla Yaz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yaşar

yaşar

5 Nisan 1970 yılında bir pazar akşamı saat 20:45`te Adana`da dünyaya geldi. Koç burcudur, yükseleni akreptir. Babası Mustafa Erdal, Adana`lı; annesi Mukaddes Leyla, Tarsus`lu olduğundan kendini Çukurovalı olarak tanımladı. İlkokulu Adana İsmet İnönü, Ortaokul ve lise eğitimini şimdilerde kapanmış olan Adana Özel Yeni Lise (Yeni Kolej) de tamamladı. Müzikle ilk tanışması Yeni Kolej...
  2. Yaşar - Yaz Bitti

Yaşar - Yaz Bitti

Yaz bitti aşıklar şehre döndüler Yarıda kaldı sabah biten geceler Daha vardı yaşanacak tatlı günler Yaşanamdı erkenden bittiler Yazacağım canım dendi doldu gözler Alındı birer birer adresler Ya kalem bitti ne naz Bu yalan gibi biraz Ya istilada kalpler sessiz Yazılmadı postacılar işsiz Mevsim biterken böyle aşklar da biter Başka biriyle başka başka şehirler Yaz yaklşınca düşer akıllar başa...
  3. Yaşar - Divane

Yaşar - Divane

Hele bir anla aşkı zamanla Kışlar bahara döner gibidir Var mi dünyada askından başka Yandı derken söner gibidir Her derdime yar ortağım olda Gökten melekler iner gibidir o zaman Kar mı dünyada bin yıl yaşansa Yokluğunda cehennem gibidir Sana yine muhtacım Gel benim baştacım yar Bana yine sen lazımsın Gel benim sultanım yar Ay aman yar sana Söylemeliyim içimde tutamam yar Tutamam yar unutamam...
  4. Yaşar - Bu Yaz Yine Bize Ayrılık Var

Yaşar - Bu Yaz Yine Bize Ayrılık Var

Benim sana bakışım son bakışım değil İnan bana gidişim son gidişim değil Kapıları bekle zilleri dinle Bir yaz sabahı sana Bir yaz sabahı yine Bir yaz sabahı sana yeniden Önümüzdeki güz gibi Demin sönen köz gibi Bu yaz yine bize aşkım ayrılık var Bir çiçeğin açışı sıcak bir yel hatırla Doğacaktır yeni gün umudunu yitirme Yarınları bekle yarim beni bekle Bir yaz sabahı sana yeniden Önümüzdeki...
  5. Yaşar

Yaşar

şarkıcı yaşar web sitesi Yaşar Yaşar bir süre önce, internet sitesinde dinleyicilerinin de katılabildiği bir anket yayınladı. Anket Yaşar’ın yayınladığı albümlerden 10 şarkılık bir best of hazırlamaya yönelikti. Bizler de PowerTurk ekibi olarak sanatçı ile bir araya geldik ve bu anketin sonuçlarının da eklenmesi ile şu sıralar tamamlanmak üzere olan kayıtlar hakkında konuştuk....

Sayfayı Paylaş