gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Yaşar - Hasret Ayazları

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

yaşar hasret ayazları video Bana bir söz yeterdi Aşka hüzün eserdi
    Şahidim işte şu denizdi
    Yeminle içerim şimdi
    Denizleri derinleri
    Hasret ayazlarında
    Yanıyor sabahlarda
    Bu sana kalan
    Akan en son damla
    Sorma yakıyor
    İki dağ bir ayaz
    Ve sen içimde biraz
    Olmasan olmuyor
    Yokluğun dolmuyor
    Hasret ayazlarında
    Yanıyor sabahlarda
    Bu sana kalan
    Akan en son damla

Yaşar - Hasret Ayazları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yaşar

yaşar

5 Nisan 1970 yılında bir pazar akşamı saat 20:45`te Adana`da dünyaya geldi. Koç burcudur, yükseleni akreptir. Babası Mustafa Erdal, Adana`lı; annesi Mukaddes Leyla, Tarsus`lu olduğundan kendini Çukurovalı olarak tanımladı. İlkokulu Adana İsmet İnönü, Ortaokul ve lise eğitimini şimdilerde kapanmış olan Adana Özel Yeni Lise (Yeni Kolej) de tamamladı. Müzikle ilk tanışması Yeni Kolej...
  2. Ayaz

Ayaz

Rüyada ayazda kalarak çok üsüdügünü gören kimse, islerinin bozulmasindan dolayi sikintiya düser. Geçim darligi çekerek çok üzülür.
  3. ::: Ayazda Bİr YÜrek :::

::: Ayazda Bİr YÜrek :::

::: AYAZDA BİR YÜREK ::: Bu sabah beni uyandırmadan işe gitti. Giyindiğini duydum, ama kalkmadım. Kalkmak istemedim. Bir ara yataga eğilip bir süre yüzümü seyretti. Soluğunu hissettim. Uyumadığımı farketti sanıyorum. Ama birşey demedi. Gözlerim kapalıydı, ama yüzüme umutsuz bir hüzünle baktigini hissettim. Günlerdir dogru dürüst birsey konusamıyoruz. Birbirimizden saklanarak yaşıyoruz sanki....
  4. İsmail Ayaz

İsmail Ayaz

ismail ayaz Bilgiler Firma: İsmail Ayaz Firma Gerçek Adı: İsmail Ayaz Oto.İşletmesi Yön. Kur. Başkanı / Sahibi: İsmail Ayaz Genel Müdür: Oktay İncesu Merkez Adresi: Oto.Terminali Kartal Kav. No:Z / 56 Eskişehir İletişim Bilgileri Tel 1: 444 26 26 Tel 2: (222) 227 89 39 Faks: (212) 658 01 56 Web: www.ismailayaz.com.tr Büyük İstanbul Otogarı Bilgileri İşletme Yetkilisi: Selim Aker...
  5. Yaşar

Yaşar

şarkıcı yaşar web sitesi Yaşar Yaşar bir süre önce, internet sitesinde dinleyicilerinin de katılabildiği bir anket yayınladı. Anket Yaşar’ın yayınladığı albümlerden 10 şarkılık bir best of hazırlamaya yönelikti. Bizler de PowerTurk ekibi olarak sanatçı ile bir araya geldik ve bu anketin sonuçlarının da eklenmesi ile şu sıralar tamamlanmak üzere olan kayıtlar hakkında konuştuk....

Sayfayı Paylaş