gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Yaşar Nuri Öztürk nişanlanmış diye duydum ama doğru mu?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selamlar arkadaşlar. Ben ünlü ilahiyatçı Yaşar Nuri'nin nişanşlandığı haberini duydum ama ne kadar doğru ? Sanırım eşinden birkaç yıl önce boşanmıştı kendisi..

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Profösör Yaşar Nuri Öztürk, Saba Tümer'in programında şaşırtan bir açıklama yaptı bu açıklamasıyla herkesi şaşırttı.
    Hekkesi şaşırtan bir haberle Saba Tümerin programında nişanlandığını söyleyen Yaşar Nuri Öztürk Nazlı Kanaat ile 14 Şubat 2013 tarihinde sevgililer gününde nişanlandığını açıkladı..Yaşar Nuri Öztürk'ün Mutluluğu gözlerinden okunuyordu.Nazlı Kanat'ın İlk olarak sesine aşık olduğunu açıklayan Yaşar Nuri Öztürk Türk sanat müziğini en iyi okuyan seslerden biridir Nazlı Kanaat'tır dedi.

Yaşar Nuri Öztürk nişanlanmış diye duydum ama doğru mu? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nuri Öztürk aldatıldımı

Nuri Öztürk aldatıldımı

basında aldatıldı aldalıyor diye haberleri çıkan Yaşar Nuri Öztürk cephesinde neler oluyor bütün detaylar burada...... 'ARAMIZDA İLİŞKİ YOK BASKIN YALAN!' ŞAHANE SULTAN MÜFTÜOĞLU ADINI, GEÇEN YIL AĞUSTOS AYINDA YAŞAR NURİ ÖZTÜRK’ÜN EŞİ CANAN ÖZTÜRK’ÜN BİR GAZETEYE VERDİĞİ RÖPORTAJLA DUYDU KAMUOYU... Canan Öztürk, eşinin, danışmanı Müftüoğlu ile birlikte olduğunu ima edip, “Bu fahişelere...
  2. çocuğum ağlamasın diye herşeyi yapmam doğru mu ?

çocuğum ağlamasın diye herşeyi yapmam doğru mu ?

Merhabalar. 14 aylık bir bebeğim var ve onu büyütürken pek çok soru işareti kafama takılıyor.Bunlardan biri de onların herşeyi istemeleri.Acaba diyorum ağlamasın diye her dediğini yapmak mı doğru, yoksa bir yere kadar ağlamasına kulak tıkamakmı? Yani terbiye verip disiplini öğretecem diye ağlatmak mı, psikolijisi bozulmasın , bozulan benim psikoljim olsun demek mi? İşin içinden çıkamadım...
  3. krem dizisi bitiyor diye duydum doğru mu ?

krem dizisi bitiyor diye duydum doğru mu ?

Krem dizisini severek izliyorum am galiba reytingleri iyi değilmiş ve bitecekmiş. Bilen varmı bu haber doğru mu?
  4. Yaşar Nuri Öztürk Yoğun Bakımda!

Yaşar Nuri Öztürk Yoğun Bakımda!

yaşar nuri öztürk yaşar nuri öztürk haberleri Sevgili melekler, İlahiyatçı Prof.Dr.Yaşar Nuri Öztürk, geçirdiği bir operasyon sonrası yoğun bakıma alındı. Durumunun iyi olduğu belirtilen Öztürk, midesinden ameliyat oldu. İşte detaylar... İlahiyatçı profesör Yaşar Nuri Öztürk Öztürk midesindeki bir rahatsızlıktan dolayı Yeditepe Üniversitesi Hastanesi'nde ameliyat edildi. Ameliyatın...
  5. Büyü  etki etmez diye inanıyorum  Doğru mu?

Büyü etki etmez diye inanıyorum Doğru mu?

Yanlış. Büyü etki edebilir, mutlaka etki eder demek yanlıştır. Büyü ilaç gibidir. Bazen etki edebilir, insanı hastalandırır. Her ilaç da her zaman etkisini göstermez, göstermediği de olur. Yani ilaca da büyüye de tesir kuvvetini veren Allahü teâlâdır. Vermezse, ilaç da, büyü de tesir etmez. Sual: Resulullaha da sihir yani büyü yapılmış, bu olay nasıl oldu? CEVAP Resulullah efendimiz,...

Sayfayı Paylaş