gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Yasin Coşkun Resimleri

Konu, 'Türk Ressamlar' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

yasin coşkun yasin coskun hüseyin ibiş ressam ressam hüseyin ibiş resim okulu [​IMG]

[​IMG]Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( 716x336 ve %3$sKB ) Buraya Tıklayın[​IMG]

[​IMG]Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( 716x448 ve %3$sKB ) Buraya Tıklayın[​IMG]

[​IMG]Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( 716x288 ve %3$sKB ) Buraya Tıklayın[​IMG]

[​IMG]Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( 710x910 ve %3$sKB ) Buraya Tıklayın[​IMG]

[​IMG]Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( 800x666 ve %3$sKB ) Buraya Tıklayın[​IMG]

[​IMG]Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( 824x1007 ve %3$sKB ) Buraya Tıklayın[​IMG]

Yasin Coşkun Resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Coşkun Sabah - Okyanus

Coşkun Sabah - Okyanus

coşkun sabah resmi web sitesi İlkbahara bekle beni demiştin Hiç mi orda kış baharı bulmuyor? Düşlerin mi yoksa sen mi değiştin? Ayrılıktan aşka sıra gelmiyor Okyanus mu iki şehrin arası? Kaç saatlik yol ki şunun şurası? O verdiğin ümitlerin süresi Her nedense bitmek nedir bilmiyor Gün kavuştu, ikindiye vakit dar Bir öpüşten, dokunuştan ne çıkar? Güzelliğin aşkın kadar aşikâr; Mazeretin bu...
  2. Coşkun Sabah - Kırık Ud

Coşkun Sabah - Kırık Ud

Batık bir gemiyim aşk limanında Kader bu deyipte avutma beni Hasret kapımızı çaldı sonunda Kadere kahredip söyletme beni Kırık bir ut gibi inletme beni Ayrılık çıktı bak sevda falında Ümit çiçeklerim soldu dalında Artık başkası var senin kolunda Kadere kahredip söyletme beni Kırık bir ut gibi inletme beni Çaresiz bıraktın umutlarımı Sabahsız bıraktın yarınlarımı Göz yaşı doldurdun...
  3. Coşkun Sabah - Aşk Kitabı

Coşkun Sabah - Aşk Kitabı

Ne olur söyleyin sevenler bana Ayrılmak kanunmu aşk kitabında El ele tutuşup gezmeden daha Zulm etmek kanunmu aşk kitabında Ümitlerim kırıldı gitti Hayallerim yıkıldı bitti Bu aşk beni benden etti Sevdim sevdim bak ne hale geldim Her seven sonunda düşüyor derde Bu aş kitabının yazanı nerde Elele tutuşup gezdiğim yerde Terketmek kanunmu aşk kitabında Ümitlerim kırıldı gitti Hayallerim...
  4. Aylin coşkun karakola çekildi

Aylin coşkun karakola çekildi

ŞARKICI AYLİN COŞKUN ÖNCEKİ GECCE APAR TOPA İSTİNYE POLİS KARAKOLUNA ALINMIŞTI. Coşkun’un polis karakoluna alınmasının sebebi dün menajeri tarafından bir basın duyurusuyla açıklığa kavuşturuldu. İddiaya göre Coşkun, yanında çalışan Türkmen uyruklu kadının ortadan kaybolması ve ablasının şikayetçi olması üzerine göz altına alınmış!
  5. Fetih 1453 Cengiz Coşkun resimleri

Fetih 1453 Cengiz Coşkun resimleri

Fetih 1453 Cengiz Coşkun Fetih 1453 Cengiz Coşkun resimleri Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu sayfamızda Fetih 1453 filminde Giustiniani karakterini canladıran Cengiz Coşkun'un resimlerini paylaşıyor ve hakkında kısa bilgiler aktarıyoruz sizlere. Cengiz Coşkun Fetih 1453 sinema filminde Giustiniani yı canlandıran oyuncudur. Fetih 1453 de başarılı bir performans sergileyen Cengiz Coşkun daha...

Sayfayı Paylaş