gebe
  1. kayıtsız üye

kayıtsız üye Forum Okuru

yavru ineğin ingilizcesi YOK !

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında kayıtsız üye tarafından paylaşıldı.

böyle sözlük olurmu bee yavru ineğin ingilizcesi yok sözlüğe bak be.

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Google'ye baktığımızda bu durum için kitten cow
    yada
    baby cow diyor artık hangisi uyarsa :)

yavru ineğin ingilizcesi YOK ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ben güldüm :) türkçenin ingilizcesi

ben güldüm :) türkçenin ingilizcesi

türkcenin ingilizcesi - My mother to be my wife (Anam Avradım olsun ) - Come with ball my brother Come with ball (Topla Gel Abicim Topla Gel) - Chicken translation (Piliç çevirme) - Leave the door december (Kapıyı aralık bırak) - Where is this waiter who I put (Nerede bu kodumun garsonu!...) - Clean family girl (Temiz aile kızı.) - Your hand is on the job your eye is on...
  2. inek

inek

sütlü inekler en sütlü inekler nasıl çoğalır inek nasıl çoğalır hamile kalır Sığır.Kadın için evlilik erkek için zenginlik anlamındadır. Rüyasında süt sağan kişi yeni işlere atılacak ve bol para kazanacak demektir. Rüyada süt içmek de içinde bulunduğunuz durumun daha iyi olacağını işaret eder. Rüyada memeleri süt dolu inekler görmek, bereketin ve mutluluğun işaretidir.Hayırlı kısmet, iyi...
  3. Aşkın İngilizcesi filmi

Aşkın İngilizcesi filmi

Amerikan bağımsız sinemasının öncülerinden John Cassavetes’in kızı Zoe Cassavetes’in ilk uzun metraj filmi Aşkın İngilizcesi'nin en büyük hatası kendisini sıradan bir romantik komedi gibi değil, marjinal bir bağımsız yapım gibi lanse etmesi. Oysa giriş, gelişme, sonuç bölümlerinden, ele aldığı konuları işleyişine kadar bilindik bir romantik komedi üslubuna sahip olan filmin, ilgi çekmek ve...
  4. inekler.....‏

inekler.....‏

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Çalışmanın İngilizcesi nedir

Çalışmanın İngilizcesi nedir

Arkadaşlar selam olsun hepinize ben ingilizceden çalışmanın ne olduğunu merak ettim aranızda Çalışmanın İngilizcesini bilen varsa bana yazsın

Sayfayı Paylaş