gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Yavuz Bingöl - Divane Bülbül

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

yavuz bingöl derdimin dermanı derdimin dermanı anam lokmana kalsın bu dünyada eremezsem murada Ne feryad edersin divane bülbül Senin bu feryadın anam Gülşen'e kalsın
    Bu dünyada eremezsem murada
    Huzuru mahşere anam divana kalsın

Nesin metedeyim bir karşı kare
    Şu sineme açtın anam olunmaz yare
    Dünya tabib gelse derdime çare
    Derdimin dermanı anam lokmana kalsın

Yavuz Bingöl - Divane Bülbül konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yavuz Bingöl - Urfa Türküsü

Yavuz Bingöl - Urfa Türküsü

Urfanın etrafı dumanlı dağlar aman aman İçerim yanıyor yar yar gözlerim ağlar Benim bu derdime bulunmaz derman aman Gezme ceylan bu dağlarda seni avlarlar Anandan babandan yardan ayrı koyarlar Urfa dağlarında gezer bir ceylan aman aman Yavrusun yitirmiş yar yar ağlıyor aman Benim bu derdime bulunmaz derman aman aman Gezme ceylan bu dağlarda seni avlarlar Anandan babandan yardan ayrı koyarlar
  2. Yavuz Bingöl - Neredesin Sen

Yavuz Bingöl - Neredesin Sen

Su garip halimden bilen isveren azli Gönlüm hep seni ariyor neredesin sen Tatli dillim, güler yüzlüm, ey ceylan gözlüm Gönlüm hep seni ariyor neredesin sen Ben aglarsam aglayip, gülersem gülen Bütün dertlerim anlayip, halimi bilen Sanki kalbimi bilerek, yüzüme gülen Gönlüm hep seni ariyor neredesin sen Sinemde gizli yarami kimse bilmiyor Hiç bir tabib su yarama melhem olmuyor Boynu...
  3. Yavuz Bingöl - Leyli Leyli

Yavuz Bingöl - Leyli Leyli

Mor kuşaklı karlı dağlar ararsa beni Uçurumlar kayalıklar sorarsa beni Yarim yıldızlara bakıp anarsa beni Deyin yardan ayrılalı tutmuyor eli Leyli leyli leyli leyli leyli leyli yar Yardan ayrı benim gönlüm hergün sonbahar Kuşlar uçup yaylalarda ararsa beni Ay ışığı gecelerde sorarsa beni Anam çıkıp yollarıma bakarsa benim Deyin yardan ayrılalı tutmuyor eli Leyli leyli leyli leyli leyli...
  4. Yavuz Bingöl - Bülbülün Kanadı Sarı

Yavuz Bingöl - Bülbülün Kanadı Sarı

Bülbülün kanadı sarı Ben ağlarım zarı zarı Elimden aldılar yari Garip garip ötme bülbül Benim derdim bana yeter Bir dahi sen katma bülbül Bülbülün kanadı beyaz Gece buzlu gündüz ayaz Al kalemi derdini yaz Garip garip ötme bülbül Benim derdim bana yeter Bir dahi sen katma bülbül
  5. Yavuz Bingöl - Ay Balam

Yavuz Bingöl - Ay Balam

KaÇ Zaman Oldu Haber Gelmedİ Nerdesİn Yar Neredesİn? KaÇ Zaman Oldu Haber Gelmedİ Nerdesİn Yar Neredesİn? Ay Balam Sen Bana Mi KÜstÜn? Ay Balam Nİye Haberİ Kestİn? Ay Balam Sen Bana Mi KÜstÜn? Ay Balam Nİye Haberİ Kestİn? Ay Balam Sen Bana Mi KÜstÜn? Ay Balam Nİye Haberİ Kestİn? Ay Balam Nİye Haberİ Kestİn GÖzlerİm Yolda Gelmez Mİsİn? Sana ÖlÜrÜm Bİlmez Mİsİn? GÖzlerİm Yolda Gelmez...

Sayfayı Paylaş