gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

yay burcuna aşığım o da bana

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

yay burcuna aşığım o da bana ama daha birbirimize açılamdık ne yapmam lazım am heralde o artık benni swmio annesi dio ki o kızı hiç swmedim ne yapıyım ablası knkm dı onla kavga ettik yardım e edin!

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Aşkın burçlarla ilgisi olduğunu düşünmüyorum yani ona aşık olabilirsiniz ya da o size... Burçlar bence sadece iyi anlaşmak ile alakalıdır.:) Ona gerçekten de aşıksanız gidip dürüstçe konuşun:)

yay burcuna aşığım o da bana konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çocuklar Da Aşık Olabilir!

Çocuklar Da Aşık Olabilir!

Çocuklar Da Aşık Olabilir Meleklerim! Bizim toplumda bu gibi konular, amaaaan ne aski onlar daha cocuk, gibi yorumlarla karsilansa bile. bu yazi öyle olmadigini gösteriyor :) Çocuğunuz etrafındaki bir karşı cinse adeta kocaman bir adam gibi edalı bakışlarla mı bakıyor? Yuvadaki erkek arkadaşından cilveli bir edayla mı bahsediyor? Çocuğunuzun çok çabuk mu büyüdüğünü düşünüyorsunuz?...
  2. O bana aşık mı ?

O bana aşık mı ?

bana aşık mı sevgilim bana aşık mı testi arkadaşım testi erkek arkadaşım sevgilim o bana aşıkmı, o bana aşık mı testi, bana aşık mı benim bir erkek arkadaşım var benim başarılı olduğumu duyunca öyle araştırdı ve bana bakarken bir kaç kez onu yakaladım ona benim hakkımda sevgilin diye bahsettiklerinde gülüyor ve beni arkadaşlarımın yanında görünce arkadaşlarıma takılıyor ve kabadayılık...
  3. Bana kim aşık

Bana kim aşık

bana kim aşık Bana kim aşık
  4. Bir Şarkısın Sen Berna Tiridine Bandım Şarkı Sözü 21 Temmuz da ki o şarkı

Bir Şarkısın Sen Berna Tiridine Bandım Şarkı Sözü 21 Temmuz da ki o şarkı

Selam arkadaşlar Bir Şarkısın Sen Berna Tiridine Bandım Şarkı Sözü 21 Temmuz da söylediği o şarkının sözlerini bana yazar mısınız? Şimdiden Bir Şarkısın Sen Berna Tiridine Bandım Şarkı Sözleri için çok tşk ederim.
  5. "Müslüm Gürses Bana Aşıktı!"

"Müslüm Gürses Bana Aşıktı!"

müslüm gürses haberleri muhterem nur müslüm gürses Sevgili melekler, 2 ay önce kaybettiğimiz, arabesk müziğin efsanevi isimlerinden Müslüm Gürses'in gidişinin ardından türlü türlü spekülasyonlar ortaya çıkıyor. Sağlığında çıkmayan bu söylentiler ise Gürses'in eşi Muhterem Nur'u hem üzüyor hem sinirlendiriyor. Geçtiğimiz günlerde Oya Aydoğan'ın ettiği bir söz Muhterem Nur'u çileden çıkarttı....

Sayfayı Paylaş