gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Yazılı çantalar

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

yazılı çantalar Çantasız kadın balkonsuz eve benzer diyorum ve eminim sizler de aynen öyle diyorsunuz:DÇantasız gezen bir bayan şuana kadar hiç rastlamadım.Artık en küçük hanımlarda bile var:):):)

Ama artık moda değişti.Artık her bayan sportifliğe kaçıyor.Özelliklede genç kızlarımız:DBaşta genç kızlarımız olmak üzere sportif bayanlarımıza duyrulur.Bu yaz yazılı çanta modası başlıyor:)

Renk renk, desen desen, her yaşa uygun harika çantalar sizleri bekliyor:)

Pembe çantayı çok beğendim ama siyah olanından da alamıyorum kendimi:D

Hadi bakalım moda takipçileri modaya uyalım:D

Yazılı çantalar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yazılım Mühendisi

Yazılım Mühendisi

Bankacılık, otomotiv, telekomünikasyon vb. sektörler olmak üzere her alanda kullanılan bilgisayar sistemlerinin, yazılım tasarımını hazırlayan ve sisteme entegre edip uygulamasını yapan kişidir. GÖREVLER - Hazırlanacak yazılım ile ilgili müşteri ilişkilerini kurar, - Müşterilerden aldığı bilgiler doğrultusunda analiz yapar, - Tasarım yapar, - Program yazar, - Programı test eder, - Yazdığı...
  2. Yazılı kaynaklar

Yazılı kaynaklar

yazılı kaynaklar nelerdir yazılı kaynaklar kaynak nedir hukukun kaynakları nelerdir kaynak Yazılı kaynaklar Anayasa, kanun, kanun hükmünde kararname, uluslararası andlaşma, tüzük ve yönetmeliklerdir. Kanun, kanun hükmünde kararname ve uluslararası andlaşma normlar hiyerarşisinde aynı düzeyde yer alırlar. Diğerlerinin arasında hiyerarşi vardır. Tüzük, yönetmelikten; kanun, kanun hükmünde...
  3. Yazılı Avatarlar

Yazılı Avatarlar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. yaZıLI İMzlaR!:)

yaZıLI İMzlaR!:)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Müthiş yazılım...

Müthiş yazılım...

müthiş yazılım, ilginç yazılım, teknolojik yenilik, bilgisayar yazılımı, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Bilgisayar dünyası bir dipsiz kuyu..Yazılım uzmanlarıysa sınır tanımıyor.Benzerleri genellikle animasyon film çekimlerinde kullanılan, enteresan ve eğlenceli bir yazılımla sizi başbaşa bırakıyorum.....

Sayfayı Paylaş