gebe
  1. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0

yazınmı yoksa kışınmı hamilelik daha kolay ?

Konu, 'Gebelik' kısmında birtutamanne tarafından paylaşıldı.

Hamilelikte ödemen hamilelik dönemleri

merhaba kızlar;
    sizce hamileliğin son 3 ayı hangı aylara gelmesı daha mantıklı
    ben kıs hamıleleıgı gecırdım ve cok rahattım
    yazın daha zor oldugunu duymustum artan sıcaklar mahvedıyormus ınsanı dogrumu sızce

yazınmı yoksa kışınmı hamilelik daha kolay ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 1 Kolay Soru daha

1 Kolay Soru daha

Bir adam apartmanın 20. katında oturuyormuş ve 20. kattan giriş kapısına inerken asansörle inebiliyormuş. Ama 20. kata çıkarken 18. kata kadar çıkabiliyormuş diğer katları yürüyerek çıkıyormuş. Acaba neden 20. kata asansörle çıkamıyormuş?
  2. Erkek mi Yoksa Kadın Mı Daha KOlay Unutur

Erkek mi Yoksa Kadın Mı Daha KOlay Unutur

erkekler kolay unuturmu Sİzce Hangisii hadii bakalımm
  3. Evliler daha kolay zengin oluyor

Evliler daha kolay zengin oluyor

Hadi bekarlar.... Evlenin zengin olun... ABD'de yapılan bir araştırmaya göre evliler, zorunlu giderleri paylaştıkları, daha çok çalışıp yatırım yaptıkları için bekârlardan daha kolay zenginleşiyor... ABD'DE Ohio Devlet Üniversitesi'nin araştırması, evlilerin, bekârlara ya da boşanmış kişilere oranla daha kolay zengin olduklarını ortaya koydu. Araştırma için 9 bin 55 ABD'linin 1985-2000...
  4. Hamileliğin kolay geçmesi için dua

Hamileliğin kolay geçmesi için dua

Bundan öncede bir sorum olmuştu sizlere acaba hamileliğimi kolay geçirmek için bir dua var mı kızlar çok korkuyorum teşekkür ediyorum.
  5. Diyet Yapmak Artık Daha Kolay !

Diyet Yapmak Artık Daha Kolay !

Diyet yaparken isinizi kolaylastıracak bir programı sizlerle paylaşmak istedim. Umarım işinize yarar :) Tanıtımı: Artık yaptığınız diyeti kağıt üzerinde takip etmeye son! Diyet Takip programı tam size göre. Program sayesinde yaptığınız diyetleri kolayca takip edebileceksiniz. Programın kullanışı kolaydır. Kullanıcıyı yoracak şeyler yoktur. Program kurulum gerektirmez. Bu sebeple programı...

Sayfayı Paylaş