gebe
  1. esname

esname Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

yei bir dönem:.kızım 3 yaşında odasınnı ayırdım nasıl davranacağım???

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında esname tarafından paylaşıldı.

merhabalar 3 yaşında kızım var odasını ayırdım bugün iki kere altına yaptı kaza filan dedik ama napıcam bilmiyorum zorla yattı nasıl davranmalıyım nasıl ikna edicem duvarına resimler filan yapıştırdık beraber bide gece lambası aldık umarım alışır kolayca...):

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

yei bir dönem:.kızım 3 yaşında odasınnı ayırdım nasıl davranacağım??? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 3-5 Yaş Çocuk Beslenmesi nasıl olmalı?

3-5 Yaş Çocuk Beslenmesi nasıl olmalı?

3 yaş çocuğun beslenmesi 3 5 yaş çocuğu yaşındaki çoçuğun beslenmesi çocuğunun üç yaşındaki çocuğun Okul öncesi 3-5 yaş grubu çocuklara aile yaşamına daha çok katılan bireyler gözüyle bakılmalıdır. Bu yaşta yemek alışkanlığının gelişmesinde aile primer rol üstlenir, çocuklar genelde aile içi bireyleri taklit ederek öğrenirler. Bu dönemde çocuk aile sofrasını bir taraftan dengeli beslenme...
  2. 3 Yaş - Birinci Bunalım Dönemi

3 Yaş - Birinci Bunalım Dönemi

3 Yaş - Birinci Bunalım Dönemi Bu döneme, "Özgürlüğe karşı birinci atılım", "Birinci kaprisler çağı", "Egosantrik dönem", "3 yaş bunalım dönemi" gibi isimlerde verilmektedir. Çocuk, ego'sunu, yani benliğini bu dönemde keşfeder. Bu keşif iyi olamaz, başarılı atlatılamazsa, halkın egoist dediği, bencil bir tipin ortaya çıkması çok doğaldır. Ortaya...
  3. 13 yaşındaki kızı 3 senedir taciz ediyormuş

13 yaşındaki kızı 3 senedir taciz ediyormuş

Olayla ilgili kanıtlara ulaşıldığı belirtildi. 13 yaşındaki ilköğretim öğrencisi kızı, 3 yıldır aralıklarla taciz ettiği iddia edilen bir kişi gözaltına alındı. Muğla'nın Milas ilçesinde, 13 yaşındaki ilköğretim öğrencisi kızı, 3 yıldır aralıklarla taciz ettiği iddia edilen bir kişi gözaltına alındı. Alınan bilgiye göre, Milas Emniyet Müdürlüğü ekipleri, ilköğretim 5. sınıf öğrencisi F.P'yi...
  4. 3 yaşındaki kızının balkondan düşüşünü izledi

3 yaşındaki kızının balkondan düşüşünü izledi

OSMANİYE'de, annesinin 8'inci kattaki evlerinde uyutup yalnız bıraktığı 3 yaşındaki Hilal Koru, uyanınca çıktığı balkondan düşerek öldü. Eşinin işyerine gidip eve dönüşü sırasında kızının balkondan düşüşünü gören anne 27 yaşındaki Hatice Koru, şoka girdi. Olay dün akşam 7 Ocak Mahallesi Akyar Caddesi'ndeki 12 katlı 75'inci Yıl Apartmanı'nda meydana geldi. Ev hanımı Hatice Koru, tek...
  5. 3-10 yaş kız çocuk t-shirtleri

3-10 yaş kız çocuk t-shirtleri

Minik prenseslerimiz için derlediğim güzel t-shirtlere bakmak istemez misiniz??Buyrun bakalım:) bu ya da daha fazla ürün için aşağıdaki adresi ziyaret edebilirsiniz... tshirt arama sonuçları 2/4, GittiGidiyor :)

Sayfayı Paylaş