gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

yemek sloganı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Yemek sloganı bulabilir misiniz ? sloganın içerisinde kafiye de olsun.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Hemen aklıma gelen bir sloganı paylaşabilirim sizinle :D:D

Dünyada ki en büyük keyif demek,
    Yaşasın yemek yemek !!

:D:D

bebekyüzlüm bunu beğendi.
  3. Misafir

Misafir Forum Okuru

Şişmanlık pişmanlıktır, aç kalmak ahmaklıktır :)

4. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

yemek sloganı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Slogan İlahisi

Slogan İlahisi

En büyük sloganım bu daimen ALLAHU EKBER En büyük sloganım bu daimen ALLAHU EKBER Zulmedenler müstekbirler zülmü görense mü'minler TÜM dünyaya yazacağız daimen ALLAHU EKBER Zulmedenler müstekbirler zülmü görense mü'minler TÜM dünyaya yazacağız daimen ALLAHU EKBER En büyük sloganım bu daimen ALLAH ALLAH ALLAHu EKBER Hesabını soracağız filistinin ve kudüsün Hesabını soracağız filistinin ve...
  2. İngilizce doğa sloganı lazım bana

İngilizce doğa sloganı lazım bana

Bana acilen ingilizce doğa sloganı sloganları lazım kısa yada uzun hiç farketmez anlamlarıyla birlikte verirseniz minnettar kalıcam
  3. yemek

yemek

mumbar dolması nasıl yapılır?Acil cevap gerekiyor.....
  4. Organ Bağışı İle İlgili Slogan Arayanlar

Organ Bağışı İle İlgili Slogan Arayanlar

organ bağışı organ bağışı sözleri organ bağışı sloganları Organ bağışının önemini vurgulayan söz ve slogan arayanlar için sizlere belkide bağışlayacağınız bir organla yeniden hayata merhaba diyecek insanlara umut olacak sözleri paylaşıyoruz. Ailenizde Organ Bağışını Hiç Tartıştınız Mı ? Organ Bağışı Hayat Bağışıdır.’’ Bir İnsanı Yaşatmak İnsanlığı Yaşatmaktır. Organ Bağışı Yapın Hayat...

Sayfayı Paylaş