gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Yener gürsoy resimleri

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

yener gürsoy yener gursoy
    Düriyemin Güğümlerinin hızlı delikanlısı ( hızlı diyorum çünkü iki dakikada ipek tuzcuğlu gibi bir hatunu kapıverdi) Yener Gürsoy ve resimleri..

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 1 Şubat 2011
  2. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
    İpek tuzcuoğlunu kapı verdi derken:Ssevgilimi oldu bunlarr anaammm ben ne kadar uzağım medyadan böyle ya:S

3. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    sevgili deghil kari koca oldular:)

4. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

Yener gürsoy resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hande yener resimleri!

hande yener resimleri!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Hande Yener Resimleri

Hande Yener Resimleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Aşık Hüseyin Gürsoy

Aşık Hüseyin Gürsoy

Ne Haldeyim Ela Gözün Süzenler N'olur Suna Boylum Gör Beni Beni Eşinden Ayrılıp Yaslı Gezenler Her Sabah Her Akşam Der Beni Beni Yar Beni Beni Uy Beni Beni Vay Beni Beni Der...
  4. Fatmagül'ün Suçu Ne-Vural (Buğra Gürsoy) Resimleri

Fatmagül'ün Suçu Ne-Vural (Buğra Gürsoy) Resimleri

buğra gülsoy resimleri vural fatmagül fatmagül vural buğra gülsoy fotoğrafları Fatmagül'ün Suçu Ne dizisinde Vural karekterini canlandıran genç kızların yeni gözdesi yakışıklı oyuncu Buğra Gürsoy resimlerini sizlerle paylaşıyorum:tik:
  5. Yener Gürsoy ve İpek Tuzcuoğlu neden boşandı

Yener Gürsoy ve İpek Tuzcuoğlu neden boşandı

ipek tuzcuoğlu neden boşandı Yener Gürsoy İpek Tuzcuoğlu, boşandı, neden boşandı, ayrıldı, neden ayrıldı, resimleri ve ilgili haberleri burada arkadaşlar Star Tv ekranlarında ki "Düriye'nın Güğümleri" adlı dizide rol alan iki ünlü oyuncu İpek Tuzcuoğlu ve Yener Gürsoy çifti, iddialara göre aşırı kıskançlık yüzünden ayrılmışlardı. Yener gürsoy, bu iddialara "İpek'i o köyde...

Sayfayı Paylaş