gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Yeni evleneceklere,evinde değişiklik yapacaklara harika salonlar

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

döşenmiş salon modelleri modern döşenmiş salonlar güzel salonlar
    Evlenecek olan arkadaşlarım için yada evindeki eşyalarını yenilemeyi düşünenler için modern tarzda döşenmiş salonları paylaşmak istiyorum. Zaman ilerledikçe fikirler hatta zevkler bile değişebiliyor arkadaşlar.Bu zevki değşenlerden biride benim.Daha önceden klasik eski tip mobilyalara takılı kalmıştım.Ama zaman ilerledikçe yapılan tasrımların,üretilen mobilyaların güzelliği beni cezbetmeye,zevkimi değiştirmeye başladı.Şimdi artık bu modern tarzda dekore edilmiş evlere bayılıyorum.:)

Son düzenleme: 3 Mayıs 2010
  2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Duvar dövmesi ve ışıklandırma mükemmel bende böyle istiyorum duvar dövmesi olmadan asla....

3. Angel_77

Angel_77 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Yeni evleneceklere,evinde değişiklik yapacaklara harika salonlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yurtdışında Evleneceklerin Yapacağı İşlemler

Yurtdışında Evleneceklerin Yapacağı İşlemler

yurtdışında evlilik işlemler ve evraklar roma da evlenmek roma konsolosluğunda evlenmek romada da evlilik Eğer hayalinizde yurtdışında evlilik varsa yada yurtdışına gelin ve damat olarak gidecekseniz yapacağınız işlemler hakkında sizlere bilgileri veriyorum Son zamanlarda, yurtdışında evlenmek, çiftler arasında giderek yükselen bir trend haline geldi. Bu özel günlerini unutulmaz kılmak,...
  2. Yeni Evleneceklere Öneriler..

Yeni Evleneceklere Öneriler..

evlilik,hakkında, genel bilgi, öneriler, güzel evlilik için yapılması gerekenler burada bulabilirsiniz Yeni evlilik, yeni bir hayata başlamaktır. Güzel ama karmaşık, tatlı ama zordur. İnsanın tanımadığı biriyle uzun bir yolculuğa çıkması, değişik mizaçlarla bir arada yaşaması elbette kolay değildir. İşte size sunduğumuz bu reçete ne yapması gerektiğini henüz bilemeyen yeni evliler için:...
  3. Yeni evlenecek çiftler ev döşerken nelere dikkat etmeli ?

Yeni evlenecek çiftler ev döşerken nelere dikkat etmeli ?

yeni evlenecek çiftlere ev döşerken tavsiyeler,yeni evlenecek çiftlere ev döşerken öneriler,yeni evlenecek çiftlere dekorasyon önerileri,yeni ev döşeyeceklere tavsiyeler Boş zamanlarda çiftler internetten araştırmalar yapar, firmaları dolaşırlar. Çünkü ana hedef hayatlarını geçirecekleri ilk mekanın, evlerinin çok güzel, modern, farklı ve özel olmasıdır. Türkiye'nin lider mobilya...
  4. Yeni evleneceklere dekorasyon önerileri

Yeni evleneceklere dekorasyon önerileri

Yeni evlenecekler, düğünü olacaklar ev dekore ederken nasıl bir yol izleyeceğiniz hususunda karar veremediniz mi? Size vereceğim tavsiyelere göz atarak yeni evlenecek olanlar için tasarlanmış olan 2016 en yeni düğün paketleri inceleme işleminde bulunabilirsiniz. Yeni mobilya modelleri 2016 koleksiyon incelemesinde bulunmadan önce eşiniz ile birlikte yaşayacağınız evin oda büyüklüklerini göz...
  5. 2017'den seçme ev dekoru önerileri

2017'den seçme ev dekoru önerileri

2017 sezonunda ev dekorasyonlarınızı yenilerken bambaşka etkiler yakalayabileceğiniz oda görünümlerini mi arzuluyorsunuz? O zaman yenilikçi bir oda grubuyla istediğiniz zengin görünümü yakalamaya ne dersiniz? Tavan dekorasyonları, zeminler, salon aksesuarları, perdeler, genç odası takımları, mutfak dolabı tasarımları gibi pek çok değişim ile evlerinizde kendini hissettirebilecek bambaşka oda...

Sayfayı Paylaş