gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Yeni iPhone sürümü 17 Mart'ta

Konu, 'Bilim ve Teknik' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Apple, iPhone ve iPod Touch modellerinin işletim sistemini 17 Mart'ta güncelleyeceğini duyurdu. Apple'ın yayınladığı bir bültene göre firma cep telefonu iPhone ve kişisel müzik çalarlarından iPod Touch için eş zamanlı geliştirilen yeni işletim sistemi iPhone 3.0 işletim sistemini önümüzdeki günlerde yayımlayacak.
    iTunes üzerinden tüm kullanıcılara ücretsiz olarak dağıtılması beklenen yeni işletim sistemi, firma tarafından henüz doğrulanmayan haberlere göre önceki sürümlerde eksikliği büykü ölçüde hissedilen kopyala-yapıştır fonksiyonu ve kullanıcıların eksikliğini hissettiği MMS (Multimedya Mesaj servisi) desteğini de beraberinde getirecek.
    Apple'ın California'da bulunan Cupertino merkez kampüsünde gerçekleştirilecek bir etkinlikle tanıtılacak yeni işletim sisteminde olması beklenen yeni özelliklerden biri de, telefonların USB veya Bluetooth bağlantısı üzerinden modem olarak kullanılmasını sağlayan "tethering" desteği.

Yeni iPhone sürümü 17 Mart'ta konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeni Nesil iPhone Temmuz’da Piyasada‏...

Yeni Nesil iPhone Temmuz’da Piyasada‏...

Daha dusuk fiyata daha yuksek teknoloji sunmayi amaclayan yeni nesil iPhone'un Temmuz ayinda 22 ulkede satisa cikmasi bekleniyor. Turk kullanicilarinsa tanismak icin bir sure daha beklemesi gerekiyor. Mobil teknoloji tutkunlarinin merakla bekledigi yeni nesil iPhone onceki modellere gore guclendirilmis teknolojik alt yapisiyla dikkat cekiyor.Yeni iPhone'da yuzyilin teknolojileri arasinda...
  2. 17 milyar dolarlık sağlık devinin yeni üssü Türkiye

17 milyar dolarlık sağlık devinin yeni üssü Türkiye

General Electric Company'nin (GE), 17 milyar dolar değerindeki sağlık hizmetleri şirketi GE Healthcare'in yeni uluslararası operasyon üssü Türkiye oldu. GE Healthcare ve Başbakanlık Yatırım Destek ve Tanıtım Ajansı, düzenledikleri ortak basın toplantısı ile şirketin, Orta Asya, Orta Doğu, Afrika ile Rusya ve Bağımsız Devletler Topluluğu'nu (BDT) kapsayan dört büyük bölgeyi “uluslararası...
  3. Mozilla FireFox 3.0 Yeni Sürüm Türkçe İndirin

Mozilla FireFox 3.0 Yeni Sürüm Türkçe İndirin

mozilla firefox yeni sürüm mozilla firefox yeni sürüm Mozilla Firefox un yeni versiyonu çıktı arkadaşlarım aşağıdaki adresten indirin ve kurun, Kolay gelsin BURADAN İNDİRİNİZ
  4. CHP 22 Mart'ta Çağlayan'da

CHP 22 Mart'ta Çağlayan'da

CHP'li Gürsel Tekin, partisinin 22 Mart günü Çağlayan Meydanı'nda miting düzenleyeceğini söyledi. Gürsel Tekin, 22 Mart pazar günü miting için İstanbul İl Seçim Kurulu'na başvurduklarını, aynı gün için AKP'nin de başvuruda bulunduğunu söyledi. İl Seçim Kurulu'nun aynı gün için öğleden önce ve sonra olarak her iki partinin de talebine izin verdiğini belirten Tekin, ancak İstanbul Valiliğinin...
  5. Güneşin Kızları 17.ci Bölüm Yeni Fragman

Güneşin Kızları 17.ci Bölüm Yeni Fragman

Kanal d ekranlarının fenomen dizisi haline gelen "Güneşin Kızları" 12 Ekim 2015 17.ci bölümü ile nefes kesecek. Ali ve Selin'in ilişkisini öğrenen Emre deliye dönüyor. Emre ile yüzleşecek olan Ali bakalık aşkının ardında durabilecek mi? Nazlı ile Savaş'ı ise yeni bölüm fragmanından anladığımız kadarı ile zor günler bekliyor. Sizler için dizinin en son oynanacak bölüm fragmanını...

Sayfayı Paylaş