gebe
  1. benferaye

benferaye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Yeni online alışveriş sitesi

Konu, 'Moda Güncel' kısmında benferaye tarafından paylaşıldı.

Merhaba hanımlar. Bir tanıdığım moladamoda.com adlı yeni bir internet sitesinden bir tulum sipariş etmiş. Bu siteyi hiç duydunuz mu? Ben de bir bluz beğendim ama güvenilir midir acaba? İnternetten alışverişe biraz yabancıyım da :)

Yeni online alışveriş sitesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Üç boyutlu alışveriş sitesi

Üç boyutlu alışveriş sitesi

3 boyutlu alışveriş Bu 3D furyası nette de sürecek gibi. Üç boyutlu alışveriş sitesi, 3D gözlükle izleyince çok hoş görünüyor, www.braguard.com/indexana.html
  2. yeni alışverişten resimler

yeni alışverişten resimler

Bu iki elbiseyi bahçede giymek için aldım.İki elbisenin toplam fiyatı 45 tl. Bunuda lc waikikiden aldım gri pantolonum için:) Bunu geçen yıl Kimlikten aldım.Giymek nasip olmadı.Diğer elbiselerimi çekerken bunuda eklim dedim :D Bunuda greyderden aldım.Siyahı tercih etmemin sebebi memleketteki spor ayakkabılarımın rengi beyaz.Ayağımın arkası dikişli olduğu için bu ayakkabıda bayağı...
  3. Limango.com Alışveriş Sitesi Üyeliği

Limango.com Alışveriş Sitesi Üyeliği

limango nedir alışveriş sitesi üyeliği nasıl yapılır üyelik bilgileri linki 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler Gelişen teknolojiyle birlikte artık insanlar alışverişlerini de oturarak yapıyorlar.Artık eskisi gibi mağaza mağaza dolaşıp reyon reyon kıyafet arayıp,o olmadı bunu deneyeyim,bu olmadı onu deneyeyim devri kapandı melekler :) Evinizde oturduğunuz yerden herşeyi sipariş verip...
  4. En iyi online alışveriş siteleri hangileri ?

En iyi online alışveriş siteleri hangileri ?

Kızlar ben netten alışveriş yapıyorum ama size de sorup fikirlerinizi almak istiyorum.E iyi online alışveriş siteleri hangileri ve tabi adresleri..
  5. Yeni bir alışveriş sitesi

Yeni bir alışveriş sitesi

Mrb arkadaşlar sizlere yeni açılan bir alışveriş sitesi önereceğim. İçeriği çok ilgimi çekti. Ömür boyu aylık gelir ve ayın ödülü gibi sizinde ilginizi çekebilecek olaylar bulunuyor. Tek yapacağımız üye olmak ve sitede bulunan bize özel linki arkadaşlarımızla paylaşmak. Ne kadar çok arkadaşımız gelirse ayın ödülünü alma şansımız bir o kadar yüksek oluyor ve aynı zamanda arkadaşlarımızın...

Sayfayı Paylaş