gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Yeni Sezon da Pardesü Modelleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

pardesü modelleri yeni pardesü modelleri yeni sezon en güzel sezon pardesüler
    Hanımlar şıklığımıza şıklık katalım mı şık ve yeni sezon pardesüleri bizler için özel tasarlayan giyim firmaları yine biz melekleri düşünerek harika her modaya uygun birbirinden zengin görünüşlü ister kumaşıyla, ister deseni ve rengiyle bizlerin beğenise sunmuş ee bizlerede yorumlamak ve gidip hoşumuza giden pardesüyü almak kalmış..

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Güzel ve şık modellermiş :) Paylaşımın için tşkler Belen'cim :kiss:

ßeLeN bunu beğendi.
Yeni Sezon da Pardesü Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeni moda Pardesü modelleri

Yeni moda Pardesü modelleri

Pardesü modelleri pardesü modelleri pardesü pardesülü bayanlar bu senenin tesettür modası bu senenin modelleri
  2. Zühre'den yeni pardesü modelleri 2012

Zühre'den yeni pardesü modelleri 2012

Zühre, 2012 yılına özel olarak sunduğu yeni pardesü modelleri ile yine farkını ortaya çıkartıyor meleklerim... Birbirinden harika pardesü modellerinin yer aldığı Zühre pardesü koleksiyonuna sizlerde mutlaka bir göz atmalısınız.
  3. Yeni Sezon Eşarp Modelleri

Yeni Sezon Eşarp Modelleri

Yeni Sezon Eşarp Modelleri Selam hanımlar sizden en güzellerini seçip Yeni Sezon Eşarp Modellerini bu sayfadan paylaşmanızı rica ediyorum.
  4. Zühre pardesü yeni sezon modellerini arıyorum

Zühre pardesü yeni sezon modellerini arıyorum

Tesettürlüyüm ve Zühre markasını beğeniyorum.Yeni sezon Zühre pardesü modellerini görmek istiyorum mümkünmüdür acaba ? Teşekkür ederim..:)
  5. 2012 Yaz Sezonu Tesettür Pardesü Modelleri

2012 Yaz Sezonu Tesettür Pardesü Modelleri

Manto Modelleri 2012 Yazlık Pardesü Modelleri Tesettür giyim firmalarının koleksiyonlarında sergilediği en güzel manto modelleri 2012 içinden sizler için seçtiklerimizi paylaşmak istiyoruz melekler :) Artık pek çok zevke hitap edebilen, değişik model seçenekleri ve renk skalasıyla tesettürlü bayanlara alternatif sağlamış olan tasarımcılardan işte en güzel yazlık pardesü modelleri...:)...

Sayfayı Paylaş