gebe
  1. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113

Yeni trend bıyık kolyeler

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında BEYZA21 tarafından paylaşıldı.

bu konu;bıyık kolye modelleri,bıyık kolye tasarımı hakkında bilgi vermektedir.

Sevgili hanımlar yalnış görmediniz,takı modasındaki yeni trend bıyıklı kolyeler.Bıyıklı kolye modelini magazin programını izlerken muhteşem yüzyılın vali beyi burak özçivitin sevgilisi,ceylan çapada gördüm.Biz kadınları anlamak gerçekten zor iş vesselam:D:D Bıyık kolye bana biraz itici geldi.Benim pek tarzım olmasa da zevk meselesi diyerek sizlerle yeni trend bıyıklı kolye modellerini paylaşıyorum.

ceylan çapanın kolyesi

Yeni trend bıyık kolyeler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bıyık

Bıyık

Hoş rızıktır. Normal büyüklükteki bıyık sünnet ölçülerinde yaşamaya, Aşırı uzun bıyık sapkınlığa, haram mal yemeye yahut kedere, Bıyığa güzel koku yahut yağ sürmek işlerin güzellik ve albenisine, Bıyığı tamamen kesmek -yadırganmıyorsa- sıkıntıdan kurtulmmaya, aksi halde kötü şöhrete yahut fakirliğe delalet eder.Rüyada bıyıklı olarak görülen kişinin, boş ve dağınık bir hayat yaşadığına...
  2. En yeni Kolye Modelleri

En yeni Kolye Modelleri

En güzel en zarif ve en şık kolye modelleri hepside birbirinden güzeller.
  3. 2013 Kışında Trend Zincir Kolyeler

2013 Kışında Trend Zincir Kolyeler

zincir kolyeler 2013 takı modası Yaza henüz veda ederken yazın sıklıkla karşılaştığımız bir aksesuar olan zincir kolyelerin yeni sezon kışına da damga vuracağının habercisi olan ünlü markalar Mango ve Topshop ürün tanıtımlarında zincir kolyelere sıklıkla yer verdi. Yani meleklerim kıyafetlerimizle bütünleşecek aksesuarlar arasında bir de zincir kolyeler eklemeyi unutmayalım.
  4. Yeni Trend Tasma Kolye Modelleri

Yeni Trend Tasma Kolye Modelleri

tasma kolye modelleri, tasma kolye tasarımları, kolye modelleri 2015 Bayanların aksesuara olan düşkünlüğü malum... İmitasyon, altın, gümüş gibi takılarla kıyafetler kombine edilerek takılar aksesuar olarak tercih edilir. Son zamanlar da araların da birçok ünlünün de bulunduğu ve kolye modellerin de yeni bir trend olan tasma kolye modellerini bayanlar çok sevdi. Farklı renk v etasarımlardan...

Sayfayı Paylaş