gebe
  1. Kristal melek

Kristal melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Yeni üye oldum baya güzel bir forum Selam herkese

Konu, 'İlk Merhaba' kısmında Kristal melek tarafından paylaşıldı.

merhaba kızlar nasılsınız ? Yeni üye oldum baya güzel bir forum üye olmakta geç kalmışım:D:tik:

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Merhaba Kristal Melek, aramıza hoş geldiniz:) Size keyifli ve bol paylaşımlı forumlar dileriz.:) Meleklermekani.com

3. Im Whiskey ♥

Im Whiskey ♥ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalarrr! Bende daha yeni üye oldum yeni arkadaşlıklar kurmak, herkese yardımcı olmak ve yardım almak isterimm :) 19 yaşında üniversite 2.sınıf öğrencisiyim ve Ankara da yaşıyorumm :):tik:

Yeni üye oldum baya güzel bir forum Selam herkese konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Foruma bir ünlünün girme imkanı olsa kimin üye olmasını isterdiniz_?

Foruma bir ünlünün girme imkanı olsa kimin üye olmasını isterdiniz_?

Foruma bir ünlünün girme imkanı olsa kimin üye olmasını isterdiniz_? ben hülya avşarın üye olmasını isterdım:D
  2. Güzel Yeni Moda Forum İmzaları

Güzel Yeni Moda Forum İmzaları

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. güzel forum imzaları Yeni

güzel forum imzaları Yeni

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. selam ben yeni üye

selam ben yeni üye

selamlar ben harman yeni üyeyim evliyim 2 cocuk annesiyim amasya da oturuyorum uzun zamandır siteye giriyor ve geziniyordum sonunda üye olmaya karar verdim güzel kalıteli hoş vakit geçirebileceğim bir site
  5. ben hilal hale herkese merhaba yeni üyeyim

ben hilal hale herkese merhaba yeni üyeyim

Devam eder hayat, akıp gider zaman Sen ise direndiğin kadarını yaşarsın Dünle bugün arası gelgitler üzer seni Sırtını yine kendi sırtına dayarsın... Bazen yeni arayışlara süreklenirsin Oysa hep kendini anlamaktır bütün derdin Sitem etsende gelip geçen zamana Ne yaşarsan yaşa sen yine de sensin... :ang: Açar mı kanatların bir gün yine? Kelebek , kaç gün...

Sayfayı Paylaş