gebe
  1. mlek1

mlek1 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Yeni üye oldum sorum var benimde hamilemiyim ??

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında mlek1 tarafından paylaşıldı.

arkadaslar siteye daha yeni üye oldum . iyikide üye olmuşum bnm için çok yararlı bilgler var. ilk konumu açıyorum. hamilemiyim adet görmeme 9 gün var eşimle 2 seferdr birliktelik yaşıyoruz ikmzde sağlıklıyız bir problemde yok ama bn daha bebişim olsun istemyrum yenı evliyiz daha iş güç bir süre daha istemiyrum ama eşim çok istyr.korunmamiştk ikmzde ve olan oldu:( ve ben idrar testnı ne zamn yapmalıyım acaba ??? fikirlerinzi beklıyorumm !!! hamilemyım ???

2. misal

misal Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    hoş geldin :) idrar testini adet günün geçtikten 5 gün sonra yapsan doğru sonucu alırsın. ovülasyon yani yumurtlama gününü hesaplat. bununla ilgili üstte başlık var. eğer birlikteliğiniz o günlere denk gelmediyse hamile olma olasılığın çok düşük. Allah gönlüne göre versin.

3. mlek1

mlek1 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederim yorumun içn :)

4. metanoyam

metanoyam Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    128
    Ödül Puanları:
    43
    canım inş hamilesindir ama bencede mlek dedği gibi yumurtlama zamanını hesapla derim en akıllıcası o olur bende bebek istiyorum rabbim inş en kısa zamanda veriri bize sonuçu yaz merakta bırak ma :)

5. niles

niles Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar yeni üye oldum herkeze selamlarr hamişler acaba nasıl bi belirti yaşadılarrrr bilgi verebilirlermiii

6. niles

niles Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    iki ay boyunca yasminle korunduk bu ilk ay bıraktım ama vicudumda acayip belirtiler var adetime 3 qün var bebiş varsa 4 haftalık ishal belirtimidir ayrıca sigara içen bir insandım iki qündür içemiyorum bıraktım vicudum anormal değişti sizce varmıdır bişeylerr

7. metanoyam

metanoyam Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    128
    Ödül Puanları:
    43
    slm niles allah bir an önce bebişini verir inş cnm ibenimde ilk aydı bir sürü belirti verdi ama olmadı bence umut etme sonra cok yıkılıyorsun cnm ayrıca ishal adet dönemi önceside yaşanan bi belirti bence günü bekle inş geçer ve bebişin olur bizede yaz

8. susqun

susqun Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bende çok belirtiler yaşadım bu ay kesin hamişim dedim bütün belirtileri yaşadım ama malesef kendini dinleme dinledikçe etkileniyosun gebelik var sanıyosun ishal adet döneminde olan bi durum inş bütün bebiş isteyenleri rabbim kucaklarına almayı nasip etsin

9. yesim60216021

yesim60216021 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar bende yeni uyeyim esimle bebek istiyoruz adetimi 5 gun gecti strestir diye test yapmaya cesaretim yok uzulmekten korkuyorum 5 gun gecince gercekten idrar testinden dogru sonucu alabilirmiyim

- - - Updated - - -

Arkadaslar bende yeni uyeyim esimle bebek istiyoruz adetimi 5 gun gecti strestir diye test yapmaya cesaretim yok uzulmekten korkuyorum 5 gun gecince gercekten idrar testinden dogru sonucu alabilirmiyim

Yeni üye oldum sorum var benimde hamilemiyim ?? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. selam ben yeni üye

selam ben yeni üye

selamlar ben harman yeni üyeyim evliyim 2 cocuk annesiyim amasya da oturuyorum uzun zamandır siteye giriyor ve geziniyordum sonunda üye olmaya karar verdim güzel kalıteli hoş vakit geçirebileceğim bir site
  2. merhaba ben yeni üyeyim

merhaba ben yeni üyeyim

aranıza yeni katıldım benide aranıza alırmısınız:)
  3. ben hilal hale herkese merhaba yeni üyeyim

ben hilal hale herkese merhaba yeni üyeyim

Devam eder hayat, akıp gider zaman Sen ise direndiğin kadarını yaşarsın Dünle bugün arası gelgitler üzer seni Sırtını yine kendi sırtına dayarsın... Bazen yeni arayışlara süreklenirsin Oysa hep kendini anlamaktır bütün derdin Sitem etsende gelip geçen zamana Ne yaşarsan yaşa sen yine de sensin... :ang: Açar mı kanatların bir gün yine? Kelebek , kaç gün...
  4. Bende melek oldum sorumu cevaplar mısınız hamilemiyim?????

Bende melek oldum sorumu cevaplar mısınız hamilemiyim?????

Slm ben yeni üye oldum ve bebn bu sayfayi 1 aydan uzun süre takib ediyorum bayagi yararladim o yüzden sizinle paylasmak istiyorum mümkünmü acaba sorabilirmiyim
  5. hamilemiyim soru cevabım var

hamilemiyim soru cevabım var

merhabalar benim kan testi sonuç bölümünde 903.99yazıyor acaba hamilemiyim lütfen bana yardımcı olabilirmirmisiniz

Sayfayı Paylaş